Wiosenna akcja z nagrodami w Atrium Plejada

Wiosenna akcja z nagrodami w Atrium Plejada

W Atrium Plejada widać pierwsze oznaki wiosny! Wraz z nadejściem ciepłych, wiosennych dni bytomskie centrum handlowe przygotowało wiele atrakcji. W dniach 29 marca –1 kwietnia na klientów galerii czekają wyjątkowe upominki. Dodatkowo 1 kwietnia każda osoba odwiedzająca Atrium Plejada ma szansę wziąć udział w warsztatach z tworzenia miniaturowych ogródków lub otrzymać atrakcyjne nagrody za udział w konkursach.

Tydzień przed Wielkanocą zakupy w bytomskiej galerii uatrakcyjni kupującym wiosenna akcja, w której do zdobycia są wyjątkowe nagrody! Klienci, którzy w dniach 29 marca –1 kwietnia zrealizują zakupy za określoną kwotę w sklepach w Atrium Plejada, a następnie zarejestrują paragon w Punkcie Obsługi Klienta, mogą liczyć na wyjątkowe upominki.

Za zakupy zrealizowane na kwotę minimum 150 zł (maksymalnie na dwóch paragonach), klient będzie mógł odebrać bawełnianą, praktyczną eko torbę. W przypadku wydania kwoty minimum 250 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) otrzyma on roślinę doniczkową; do rozdania będą różne gatunki roślin, m.in. monstera dziurawa, zamiokulkas zamiolistny, skrzydłokwiat, figowiec benjamiński. Pula nagród w wiosennej akcji wynosi aż 560 nagród!

Dodatkowy upominek w postaci szklanego flakonika na kwiaty można otrzymać zapisując się do newslettera Atrium Plejada. Akcja promocyjna prowadzona będzie między 29 marca a 1 kwietnia, codziennie, w godz. 11.00 –19.00.

Ponadto w sobotę z okazji nadejścia wiosny, dla osób odwiedzających galerię zaplanowano warsztaty z tworzenia miniaturowych ogródków z użyciem wiosennych kwiatów – hiacyntów, żonkili i tulipanów. W tym samym dniu dla gości przygotowano liczne konkursy i quizy z nagrodami – do wygrania są czekoladowe zające i żywe sadzonki w doniczkach. Warsztaty oraz konkursy będą odbywały się 1 kwietnia, w godzinach 11.00–19.00.

Miejscem organizacji wszystkich akcji będzie pasaż przy sklepie Reserved oraz salonie RTV Euro AGD. 

Idzie wiosna. Przed nami piękny, wielkanocny czas. Naszą akcją chcemy wspólnie z klientami powitać wiosnę oraz uprzyjemnić im pobyt w trakcie robienia przedświątecznych zakupów. Przez cztery dni będą mogli zdobyć wyjątkowe upominki, a także atrakcyjne nagrody czy też samodzielnie przygotować miniaturowe ogródki i zabrać je ze sobą do domu. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w przygotowanych atrakcjach – mówi Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.

Więcej informacji na temat wydarzeń oraz aktualnej oferty galerii można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-plejada.pl.  

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz