Columbia ogłasza partnerstwo ze szwajcarską narciarką freestylową Sarah Hoefflin

Columbia ogłasza partnerstwo ze szwajcarską narciarką freestylową Sarah Hoefflin

Marka Columbia poinformowała, że została oficjalnym sponsorem odzieży Sarah Hoefflin na sezon 2020. Sarah jest 29-letnią szwajcarską narciarką freestylową, która mieszka w Chamonix, a swoją karierę zawodową rozpoczęła dość późno, bo dopiero po studiach i zdobyciu dyplomu z neurologii. To nie powstrzymało jej jednak przed awansowaniem do elity narciarstwa w stylu dowolnym i zdobywaniem medali w wielu prestiżowych konkurencjach.

Do jej największych osiągnięć sportowych należy złoty medal w konkurencji slopestyle  na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku, a także złoty medal Big Air na Aspen Winter X Games w 2018 roku i srebro w konkurencji Slopestyle w 2019 roku.

Pod koniec tygodnia Sarah Hoefflin wystąpi w 2020 X Games organizowanych w Aspen. W zawodach weźmie udział także dwoje innych sponsorowanych przez Columbię narciarzy freestyle: Cassie Sharpe z Kanady, która zdobyła złoty medal w Slopestyle na ostatnich Zimowych Igrzyskach Olimpijskich i Alex Ferreira z USA, który wywalczył złoty medal na Winter X Games w Aspen w konkurencji Superpipe w 2019 roku.

Śledź występy Sarah na Winter X Games. Narciarka będzie startować w konkurencjach slopestyle i big air.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz