Cleo: wiek, wzrost, waga, biografia, kariera

Już w październiku będzie można zobaczyć Cleo jako gwiazdę nowej kampanii marki naturalnych kosmetyków OnlyBio. Kampania będzie obejmowała szereg działań promocyjnych, w tym udział marki OnlyBio w teledysku Cleo.

Współpraca z Cleo będzie również dotyczyła intensywnej komunikacji w mediach społecznościowych, zwłaszcza na TikToku – warto przypomnieć, że w tej chwili OnlyBio jest numerem 1 wśród polskich firm kosmetycznych na tej platformie.


Cleo: wiek

Ile lat ma Cleo? Urodziła się 25 czerwca 1983 roku, w 2023 roku skończy 40 lat.

Cleo: wzrost

Ile ma wzrostu Cleo? To niewysoka piosenkarka o wzroście 160cm.

Cleo: waga

Ile waży Cleo? Filigranowa figura o wadze 50kg.

Cleo: media społecznościowe

Cleo jest bardzo aktywna na swoich kontach, gdzie dzieli się wydarzeniami ze swojej kariery, a czasami z życia prywatnego.

Cleo: instagram @cleo_don

Cleo: facebook @CjakCLEO

Cleo: twitter @cleodonatan123

Cleo: biografia, kariera

Cleo – to jej pseudonim artystyczny, nazywa się Joanna Krystyna Klepko. Urodziła się w Szczecinie 25 czerwca 1983 roku. Jest popularną gwiazdą polskiej sceny muzycznej, autorką tekstów, posiada wielkie uznanie jako projektantka mody. Wychowywała się w Warszawie, gdzie ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego uzyskując tytuł magistra architekta krajobrazu. Brat bliźniak, Piotr, w przeciwieństwie do swojej siostry zawodowo zajmuje się naukami ścisłymi – matematyką i fizyką.

Cleo za wybitne osiągnięcia w Muzyce otrzymała Nagrodę im. Agnieszki Osieckiej, Nagrodę dla Najlepszego Artysty i Wykonawcy Muzycznego 2006 r., Nagrodę Tele Tygodnia na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2004 roku. Dodatkowo otrzymała nagrody Fryderyka i SuperJedynka oraz była nominowana do nagrody MTV Europe Music Award.

Cleo wydała wiele ciekawych płyt min.: „VinyLOVA„, „superNOVA„, „Hiper / Chimera” i „BASTET„. Wydała również kilka singli, w tym „My Słowianie”, „Żywioły” czy zdobywca platyny „Łowcy gwiazd”.


Start wspólnych działań OnlyBio i Cleo planowany jest na pierwszą połowę października, co zbiegnie się z terminem wdrażanych przez markę nowości kosmetycznych.

OnlyBio to marka dynamiczna, nowoczesna, kolorowa i pełna energii. Podążamy za naszymi konsumentami, odbiorcami, którzy pokochali nasze kultowe, naturalne produkty do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała. Zaprosiliśmy do współpracy Cleo, która ma tak, barwną, pozytywną osobowość i która również nasze produkty bardzo ceni, ponieważ wierzymy, że razem możemy wyzwolić jeszcze więcej tej dobrej energii i przy okazji jeszcze szerzej podzielić się wiedzą o świadomej, naturalnej pielęgnacji – mówi Joanna Wierzbicka, Marketing Manager Onlybio.life.

Współpraca z Cleo obejmować będzie produkty z linii: Hair in Balance, Face in Balance oraz Body in Balance.

OnlyBio.life to polska firma produkująca naturalne kosmetyki i środki do pielęgnacji domu oparte na innowacyjnym opatentowanym składniku z rzepaku- myjącej biosurfaktynie i nawilżającym lewanie. Pierwsza marka kosmetyczna z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Kosmetyki i środki czystości są naturalne, w 100% bezpieczne, produkowane w ekologicznej fabryce, przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Biodegradowalne oraz w 100% wegańskie, co potwierdza certyfikat Vegan Society. Naturalne i ekologiczne pochodzenie, poświadcza certyfikat EcoCert. Kosmetyki hipoalergiczne otrzymały certyfikat Astma-Allergy Denmark, co oznacza, że wszystkie składniki są przebadane i nie zawierają żadnych alergenów. Dlatego też produkty marki OnlyBio.life są w 100% przyjazne skórze i przebadane dermatologicznie. Doskonale ją pielęgnują, nie uczulają, przeznaczone są do skóry wrażliwej jak i alergicznej. Są nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne i to nawet dla najmłodszych domowników czy też zwierząt.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz