Maja Ostaszewska: wiek, waga, wzrost, biografia

Maja Ostaszewska urodziła się  3 kwietnia 1972 roku w Krakowie, jest polską aktorką. Angażuje się w akcje humanitarne i obrony praw człowieka.

Maja Ostaszewska: wiek

Ile lat ma Maja Ostaszewska? Urodziła się 3 kwietnia 1972 roku, w 2022 roku skończyła 50 lat.

Maja Ostaszewska: wzrost

Ile ma wzrostu Maja Ostaszewska? 166cm

Maja Ostaszewska: waga

Ile waży Maja Ostaszewska? Brak informacji

Maja Ostaszewska: media społecznościowe

Maja Ostaszewska: instagram.com/majaostaszewska_official

Maja Ostaszewska: facebook.com/Maja-Ostaszewska

Maja Ostaszewska: biografia, kariera

Maja Ostaszewska pochodzi z rodziny artystów wywodzącej się ze szlacheckiego rodu Ostoja-Ostaszewskich. Jej ojciec, muzyk Jacek Ostaszewski, jest założycielem zespołu Osjan. We wczesnym dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Karkonoszach, w Przesiece (Dolny Śląsk). Ukończyła Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Zofii-Nałkowskiej w Krakowie. W 1996 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Wchodziła kolejno w skład zespołu Teatru Dramatycznego, Teatru Rozmaitości w Warszawie i Teatru Narodowego. Od 2008 roku współpracuje z Nowym Teatrem Krzysztofa Warlikowskiego. Maja Ostaszewska wyznaje buddyzm i jest wegetarianką.

Maja Ostaszewska przez dwa lata dzieliła życie z filmowcem Łukaszem Barczykiem. Obecnie jest towarzyszką Michała Englerta (syna reżysera Macieja Englerta i aktorki Marty Lipińskiej, siostrzeńca aktora Jana Englerta, z którym ma dwójkę dzieci syna Franciszka (ur. 2007 r.) oraz córkę Janinę (ur. 2009 r.).

Dodaj komentarz