RaV Kozik zaprasza na swoje „Złote plaże”!

RaV Kozik zaprasza na swoje „Złote plaże”!

Po świetnie przyjętym, chwytającym za serce singlu „Wart mniej”, Rav Kozik powraca w zupełnie innej odsłonie! Kolejny utwór finalisty The Voice przenosi nas prosto na „Złote plaże”.
 
Wiosna to czas nadziei i wyczekiwania na ciepłe lato. Wszyscy czujemy tęsknotę za słońcem, pozytywnymi wibracjami i dobrą energią, jakie niesie ze sobą ta pora roku. Taki też jest utwór „Złote plaże” – lekki, przyjemny, taneczny, ogrzewający nasze serca w rytm latynoskiego pop-u – mówi o singlu Artysta.
 
Napędzający piosenkę afrobeat, kojarzy się z gorącymi plażami, szumem fal, plenerowymi imprezami i ulubionym drinkiem… Utwór i jego słoneczny klimat budzą do życia, dodają uśmiechu, odwagi i wprawiają w letni nastrój. Czas na poruszenie naszych myśli, ciał i serc w rytm Złotych plaż!
 
SŁUCHAJ W STREAMIE: https://adm.ffm.to/RavKozikZlotePlaze
 
         RaV Kozik współtworzył muzykę i tekst do utworu. Za warstwę instrumentalną współodpowiada Kacper Wróbel i Karol Papała, a przy tekście pracowała również Dominika Skoczylas. „Złote plaże” powstały w trakcie krótkiego campu songwritingowego pod Lublinem. Inspiracją do jego napisania była muzyka afrykańska, latynoska i hiszpańska. Efekt końcowy w połączeniu z językiem polskim to powiew świeżości na naszym rynku muzycznym. Miks i mastering to wynik pracy Jana Bieleckiego z Hotelu Torino, który współpracował z wieloma znanymi artystami w naszym kraju.
        
         Teledysk przedstawia historię pary, która zmotywowana wewnętrzną potrzebą bliskości i chęcią zaangażowania się w relację, postanawia przenieść kontakt z portalu randkowego na klubowy parkiet. Chemia między nimi pozwala im zapomnieć o rzeczywistości i cieszyć się wspólną romantyczną chwilą podczas tańca. Sam artysta zaangażował się w reżyserię klipu. Kadry romantycznej, wręcz gorącej historii miłosnej przeplatają się z pokazem tanecznym w wykonaniu RaVa i kilku tancerzy.
 
         Od początku postanowiłem, że pokażę siebie z nieco innej strony i zatańczę w teledysku. Tak też zrobiłem. Jestem z siebie niesamowicie dumny i cieszę się, że z pomocą wspaniałych tancerzy udało mi się to robić – mówi o klipie RaV.
 
         „Złote plaże” to olbrzymi potencjał nadchodzącej wiosny i lata. Miejmy nadzieję, że utwór rozgrzeje serca i porwie do tańca tysiące słuchaczy, nie pomijając internautów na TikToku, których RaV serdecznie zachęca do prezentowania swojego wykonania choreografii przedstawionej w teledysku.
 
ZOBACZ TELEDYSK: https://youtu.be/H9IaQfM8HNo
 
RaV Kozik jest 26-letnim wokalistą. Finalista i zdobywca trzeciego miejsca w najpopularniejszym programie muzycznym w Polsce – The Voice of Poland. Reprezentował wówczas drużynę Sylwii Grzeszczak, z którą miał okazję zaśpiewać utwór „You raise me up” podczas finałowego odcinka show. W programie zachwycił również akustycznym wykonaniem utworu „Bo jesteś Ty” – Krzysztofa Krawczyka, który w serwisie Youtube ma ponad 1 700 000 mln odtworzeń. Laureat wielu muzycznych festiwali. Na swoim koncie ma dwa autorskie utwory: “Zimny front” oraz “Wart mniej”.

Wart mniej: https://www.youtube.com/watch?v=KHQI9W5fOCQ

Zimny front: https://www.youtube.com/watch?v=1a3a9Odfn9g

Prywatnie Rafał ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Ochrony Pracy w Katowicach na kierunku zarządzanie jakością zdobywając tytuł inżyniera jakości. Aktualnie pracuje jako specjalista ds. jakości, a w branży automotive działa już od 7 lat. Nade wszystko jednak marzy o karierze muzycznej i koncertowaniu, bo to właśnie sprawia mu największą przyjemność a z muzyką jest związany od najmłodszych lat.
 
RAV KOZIK W SOCIALACH
Fb: https://www.facebook.com/ravkozik/
Ig: https://www.instagram.com/rav_kozik/
TikTok: https://www.tiktok.com/@rav_kozik

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz