Dawid Kwiatkowski: wiek, wzrost, waga, biografia, kariera

Znany artysta młodego pokolenia, który błyskawicznie podbił polską scenę muzyczną, po raz kolejny przystąpił do projektu dubbingowego! Dawid Kwiatkowski użyczył głosu jednej z postaci „Między nami, misiami: Film”.

„Między nami, misiami: Film” to amerykańska animowana komedia oparta na znanym serialu telewizyjnym Cartoon Network „Między nami, misiami”. Wyreżyserowana przez Daniela Chonga produkcja skupia się na historii trzech braci: najstarszego Grizza, który zaraża wszystkich optymizmem, młodszego niepoprawnego romantyka Pandy oraz najmłodszego z nich, Lodomira. Pierwszy pełnometrażowy film oparty na ich przygodach porusza tematy akceptacji i przyjaźni.


Dawid Kwiatkowski: wiek

Ile lat ma Dawid Kwiatkowski? Urodził się 1 stycznia 1996 roku, w 2023 roku skończy 26 lat.

Dawid Kwiatkowski: wzrost

Ile ma wzrostu Dawid Kwiatkowski? To niewysoki piosenkarz o wzroście 174cm.

Dawid Kwiatkowski: waga

Ile waży Dawid Kwiatkowski? Brak informacji.

Dawid Kwiatkowski: media społecznościowe

Dawid Kwiatkowski jest aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma 1,3 miliona obserwujących, obserwuje 680 osób i opublikował 6502 posty. Na Facebooku nikogo nie obserwuje, a ma 334 tys. obserwujących.

Ponadto na Twitterze ma 243,5 tys. obserwujących i obserwuje 126 osób. Dołączył do Twittera w 2012 roku i jest tam aktywny. Wszystkie jego konta są oznaczone niebieskim haczykiem. Na YouTube ma 586 000 subskrybentów, a jego wideo miało miliony wyświetleń.

Dawid Kwiatkowski: instagram.com/kwiatkowsky/

Dawid Kwiatkowski: facebook.com/dawidkwiatkowskioff/

Dawid Kwiatkowski: twitter.com/kwiatkowskioff

Dawid Kwiatkowski: biografia, kariera

Dawid Kwiatkowski urodził się 1 stycznia 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie ma 26 lat. Ma dwóch braci Mateusza, który jest Asystentem Bankowości Inwestycyjnej, i Michała, który jest również piosenkarzem. Rodzice Dawida Kwiatkowskiego byli nałogowymi alkoholikami. Wychowywał się jako katolik, ale w wieku 15 lat zmienił wyznanie na protestantyzm. Brak jest informacji na temat imion jego rodziców i ich zawodów. Karierę rozpoczął w młodym wieku. Śpiewaniem interesował się od dzieciństwa i zrobił karierę jako piosenkarz pop. Dawid Kwiatkowski uczęszczał do IV Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie Wielkopolskim, które opuścił w drugiej klasie. Jeszcze raz próbował dokończyć szkołę średnią online, ale z powodu licznych wyjazdów nie mógł stawić się na testy.

Zaczął występować z grupą Two of Us. Ukazało się siedem jego solowych albumów studyjnych zatytułowanych „9893” (2013), „Akustycznie” (2014), „Pop & Roll” (2014), „Element thirties” (2015), „Countdown” (2016), „13 grzechów niczyich” (2019) oraz „Dawid Kwiatkowski” (2021).

Zdobył jedną platynową i dwie złote płyty za sprzedaż swoich płyt, a dwa wydane przez niego albumy należały do ​​najlepiej sprzedających się w Polsce.

Oprócz użyczania głosu w drugoplanowych rolach w filmach animowanych „The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water and Sing”, brał udział w różnych programach rozrywkowych, był jurorem lub był gościem. Niestrudzenie pracuje dla organizacji charytatywnych.

Zdobył jedną platynową i dwie złote płyty za sprzedaż swoich płyt, a dwa wydane przez niego albumy należały do ​​najlepiej sprzedających się w Polsce.

Oprócz czterech nagród Nickelodeon Kids’ Choice Awards, nagrody Bursztynowego Sowika i nagrody Telekamery, dwukrotnie zdobył Europejską Nagrodę Muzyczną MTV dla najlepszego europejskiego wykonawcy oraz nagrodę dla najlepszego polskiego wykonawcy.


Kolejna dubbingowa przygoda Dawida Kwiatkowskiego

Na specjalne zaproszenie Cartoon Network, Dawid Kwiatkowski – znany polski piosenkarz, autor tekstów, juror programów rozrywkowych użyczył głosu jednemu z bohaterów w produkcji „Między nami, misiami: Film”. Dawid, który ma na swoim koncie już kilka ról dubbingowych, podjął się kolejnego wyzwania! Tym razem jego postać, podobnie jak on sam obraca się w świecie show biznesu.

– Kocham dubbing! W podskokach biegłem do studia, by podołać temu wyzwaniu i wcielić się w postać Pizza Szczura. A to wcale nie było takie łatwe! – mówi Dawid Kwiatkowski.

Bohater jest głodnym sławy celebrytą, który stara się uzyskać coraz większą liczbę fanów! Widzowie zobaczą po raz pierwszy Pizza Szczura w nietypowej dla Grizza, Lodomira i Pandy sytuacji. W konsekwencji wydarzeń, jego gwiazdorska nieustępliwość sprawi, że misie będą musiały się sporo nagimnastykować, by wybrnąć z tarapatów!

– Znalazłem z tym bohaterem wspólny mianownik. Zwykle musimy coś namieszać czy zepsuć, ale na koniec zawsze wychodzimy z tego z tarczą i w dodatku – pomagając przy tym innym! Nie mogę doczekać się efektów mojego gościnnego udziału w „Między nami, misiami: Film”! – stwierdza się wokalista.

Niedźwiedzie wyruszają w niesamowitą podróż!

„Między nami, misiami: Film” przedstawi zabawne przygody trójki braci Grizza, Pandy i Lodomira, którzy udali się w szaloną podróż do Kanady po tym, jak nieświadomie doprowadzili do spustoszenia w rejonie Zatoki San Francisco. Bohaterowie poprzez swoje wesołe wybryki spowodowali szereg skarg mieszkańców! Zostali wytropieni przez agenta z Wydziału Kontroli Dzikiej Natury i od tego czasu zwiedzają kraj fioletowym samochodem. Na swojej drodze poznają nowe, wspaniałe postacie, jednocześnie nie zapominając o dobrej zabawie!

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz