Do portfolio agencji Triple PR dołączył Gi Group Holding

Do portfolio agencji Triple PR dołączył Gi Group Holding

Rok 2023 agencja Triple PR rozpoczęła od nawiązania współpracy z Gi Group Holding – jednym z liderów międzynarodowego rynku pracy oraz jedną z największych firm HR na świecie. Zespół agencyjny będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę działań komunikacyjnych dla marek należących do spółki: Gi Group Temp&Perm, Grafton Recruitment i Wyser.

Gi Group prowadzi działalność w zakresie stałego i tymczasowego zatrudnienia, outsourcingu, rekrutacji oraz szkoleń pracowników niższego szczebla zarówno wykwalifikowanych, jak i niewykwalifikowanych. Firma łączy specjalistów swoich branż z pracodawcami oferującymi im rozwój zawodowy i sprecyzowaną ścieżkę kariery.  

Grafton Recruitment rekrutuje w obszarze pracy stałej i tymczasowej, outsourcingu, IT contractingu i RPO na stanowiska specjalistyczne oraz średniego i wyższego szczebla. Wachlarz usług dopełnia doradztwo inwestycyjne oraz HR, analizy i raporty rynkowe. Jest wyłącznym dostawcą narzędzi Thomas International w Polsce.

Wyser specjalizuje się w doradztwie i rekrutacji na stanowiska kierownicze wyższego szczebla (Executive Search). Wspiera organizacje w analizie ich potrzeb w obszarze HR, dopasowując profil kandydatów do oczekiwań i potrzeb. Zapewnia doradztwo i wsparcie w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej managerów.

W ramach współpracy Triple PR będzie odpowiadać za realizację strategii PR, w tym prowadzenie biura prasowego, działania media relations oraz pozycjonowanie liderów spółek i ekspertów w mediach tradycyjnych i społecznościowych – przede wszystkim na portalu LinkedIN. Do zadań agencji będzie należała również oprawa medialna raportów.

Strategiczne doradztwo dla klienta świadczyć będzie Agnieszka Malesza-Woźniak, partnerka zarządzająca agencji, specjalizująca się w tworzeniu strategii komunikacyjnych w oparciu o autorską metodę wykorzystującą metodologię design thinkingu. O jakość obsługi Klienta, która dla Triple PR jest kluczowa, dbać będzie Magdalena Dymek, Senior PR Manager, a kontakty z klientem i działania komunikacyjne realizować będą Paulina Woźniak, Senior PR Consultant oraz Monika Bielkiewicz, PR Consultant. Po stronie Gi Group za współpracę odpowiedzialna jest Dorota Zawadzka, Communications Manager oraz rzecznik prasowy Gi Group Holding w Polsce.

Agencja Triple PR jest obecna na polskim rynku od 2008 roku i specjalizuje się w strategicznym doradztwie komunikacyjnym. Usługi oferowane przez agencję są zaprojektowane tak, aby wspierać biznesowe i marketingowe cele klientów. Triple PR, oprócz działań PR i CSR, posiada w swoim portfolio również warsztaty strategiczne i szkolenia. Agencja doradza klientom w zakresie obecności na platformie LinkedIN oraz współtworzy programy employee advocacy. Triple PR oferuje również kompleksowe rozwiązania dla prezesów, managerów, liderów i ekspertów w zakresie personal brandingu. Agencja ma w portfolio takie marki jak Cushman & Wakefield Polska, Hebe, ŠKODA Polska, Grupa Reesco, ILF Consulting Engineers Polska, Leroy Merlin oraz Tchibo.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz