Dyski 2,5″ w zatoce 3,5″ z Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

Dyski 2,5″ w zatoce 3,5″ z Icy Dock EZ-FIT Trio MB610SP

EZ-Fit Trio MB610SP używa najnowszego systemu tac Slim-U, które są zarazem lekkie i wytrzymałe. Dzięki nim adapter mieści 2 dyski HDD lub SSD o wysokości powyżej 9,5 mm lub 3 dyski poniżej 7 mm.

Przemyślana konstrukcja

MB610SP wykonano z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest trwały i lekki jednocześnie. Jednoczęściowa konstrukcja oznacza mniej ruchomych elementów, które mogłyby ulec uszkodzeniu. Zarówno górna, jak i dolna powierzchnia jest otwarta, co pozwala na chłodzenie dysków przez wentylatory znajdujące się w obudowie komputera.

Elastyczny montaż

Aby zagwarantować najbardziej elastyczną instalację, EZ-FIT Trio MB610SP wyposażono w aż 60 otworów na wkręty. Dla porównania, standardowe dyski HDD 3,5″ oferują zaledwie 10 otworów. Dzięki ich dużej liczbie w MB610SP, może być on zamontowany na 12 różnych sposobów. Dla jeszcze większej kompatybilności umieszczono otwory zarówno na górze uchwytu, jak i na dole.

Sugerowane zastosowania

EZ-FIT Trio MB610SP doskonale się sprawdzi w stacjach roboczych, komputerach PC, PC do kina domowego, mini-ITX i w domowych systemach serwerowych.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz