Forum Europy Środkowo-Wschodniej 2023

Forum Europy Środkowo-Wschodniej 2023

LONDYN, 20 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — Euromoney jest światowym liderem w zakresie organizacji konferencji finansowych i inwestycyjnych wysokiego szczebla od późnych lat 70. XX wieku. Na wydarzeniach organizowanych przez Euromoney najważniejsi delegaci spotykają się z najważniejszymi prelegentami, co daje liderom biznesu i decydentom szansę wymiany pomysłów, nawiązywania nowych kontaktów i uczestniczenia w kulturalnych i bezstronnych dyskusjach na najświeższe tematy.

Forum Europy Środkowo-Wschodniej (Central and Eastern European Forum), organizowane przez Euromoney, to czołowe wydarzenie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej poświęcone regionalnym rynkom kapitałowym i kluczowym trendom makroekonomicznym. Forum Europy Środkowo-Wschodniej (CEE Forum) 2023 odbędzie się w Wiedniu w dniach 10-11 stycznia 2023 r.

Od 28 lat CEE Forum skupia w jednym miejscu emitentów, inwestorów, pośredników i decydentów z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy nawiązują ze sobą kontakty i poszerzają swoją wiedzę w zakresie przyszłych kierunków rozwoju regionu i jego rynków finansowych.

Forum ponownie zgromadzi najwyższej klasy prelegentów z instytucji finansowych i rządowych z całej Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko. Wśród głównych prelegentów styczniowej edycji wydarzenia będą: Jürgen Rigterink, pierwszy wiceprzewodniczący EBOR; Alfonso Garcia Mora, wiceprezes regionalny na Europę, Amerykę Łacińską i Karaiby IFC (Międzynarodowej Korporacji Finansowej); ministerstwa finansów Albanii, Gruzji, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowenii i Węgier; w ciągu dwudniowego forum wystąpią także dyrektorzy banków centralnych z Austrii, Albanii, Chorwacji, Gruzji, Węgier i Macedonii Północnej.

Poza głównym CEE Forum, odbywają się również dwa inne powiązane wydarzenia: Capital Markets Development Briefing (briefing w sprawie rozwoju rynków kapitałowych) w dn. 9 stycznia 2023 r. i CEE Covered Bond Briefing (briefing w sprawie listów zastawnych) w dn. 11 stycznia 2023 r.

Capital Markets Development Briefing rzuci światło na kluczowe kwestie, postawi fundamentalne pytania i obejmie niezbędne debaty na temat przygotowania i rozwijania efektywnych lokalnych rynków kapitałowych w Europie Południowo-Wschodniej. Tego wydarzenia nie mogą przegapić kancelarie prawne, banki inwestycyjne, agencje ratingowe, giełdy i inne spółki z branży usług finansowych zainteresowane państwami regionu z rozwijającymi się rynkami kapitałowymi.

CEE Covered Bond Briefing organizowane we współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (EBOR) oraz Europejską Radą ds. Listów Zastawnych (ECBC), po raz kolejny odbędzie się w formie interaktywnego okrągłego stołu i ma na celu zapewnienie uczestnikom terminowych aktualizacji na temat najnowszych zmian na rynku listów zastawnych w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz umożliwienie produktywnej debaty i praktycznych rozmów pomiędzy czołowymi interesariuszami ze społeczności listów zastawnych regionu.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji, gdzie można zapoznać się z kompletnym programem i listą prelegentów: Strona główna – The Central and Eastern European Forum 2023 (euromoney.com)

Logo- https://mma.prnewswire.com/media/1968794/Euromoney_Conferences_Logo.jpg 

Źródło: Euromoney Institutional Investor

KONTAKT:

Maria Castillo

e-mail: maria.castillo@euromoneyplc.com 

tel.: +442073031781

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Dodaj komentarz