FourKites wzmacnia swój zespół zarządzający dzięki weteranom branży łańcuchów dostaw

FourKites wzmacnia swój zespół zarządzający dzięki weteranom branży łańcuchów dostaw

AMSTERDAM–(BUSINESS WIRE)– Wiodąca firma w obszarze widoczności łańcucha dostaw FourKites ogłosiła, że wzmocniła swój zespół kierowniczy, powołując dyrektora ds. strategii i wiceprezesa ds. globalnego sukcesu klienta. Pozycja lidera FourKites, szybki wzrost i dynamika rynku widoczności łańcucha dostaw sprawiają, że firma nadal przyciąga największe talenty w branży.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230119005087/pl/.

Fabrizio (Fab) Brasca otrzymał awans na stanowisko dyrektora ds. strategii FourKites. Brasca dołączył do FourKites w zeszłym roku jako wiceprezes wykonawczy ds. branży i strategii rynkowej. Jako dyrektor ds. strategii będzie nadal kierował zespołami branżowymi firmy i przejmie dodatkowe obowiązki, w tym dotyczące strategii Działu Partnerstw Globalnych FourKites oraz kierowania inżynierią wartości klienta i funkcjami przedsprzedażowymi.

Ponadto Rebecca Nerad dołączyła do FourKites jako wiceprezes ds. globalnego sukcesu klienta. Nerad posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży łańcuchów dostaw zdobyte na stanowiskach w obszarze sukcesu klienta w takich firmach jak i2 Technologies, JDA Software i Bristlecone. W ostatnim czasie pełniła funkcję wiceprezes ds. sukcesu klienta w e2open, maksymalizując poziom wdrażania, ekspansji i zatrzymywania rozwiązania. Nerad i jej zespół będą skupiać się na tworzeniu silnych relacji z klientami i budowaniu wartości wraz z rozwojem działalności FourKites.

„Fab odegrał zasadniczą rolę podczas tworzenia zespołu branżowego FourKites i opracowywania wertykalnej strategii wejścia na rynek. Jego znajomość branży i partnerstwo z klientami przyczynią się do wspierania FourKites w rozwoju i wdrażaniu strategii na większą skalę – powiedział założyciel i prezes FourKites Mathew Elenjickal. – Natomiast Rebecca to niezwykły talent, doskonale pasuje do naszej kultury, w ramach której możemy poszczycić się prawdziwym partnerstwem z naszymi klientami. Cieszę się na myśl o współpracy z obojgiem na naszej drodze do osiągnięcia celu, jakim jest wsparcie naszych klientów w uzyskiwaniu 100% widoczności w każdym kontekście.

Firma FourKites stale przyciąga największe talenty w branży, gdyż jest postrzegana jako wspaniałe miejsce pracy i pionierski innowator na rynku widoczności w czasie rzeczywistym. W tym miesiącu firma FourKites została ujęta na liście najlepszych miejsc pracy w Chicago opracowanej przez Built In trzeci rok z rzędu i została uhonorowana tytułem wspaniałego miejsca pracy w Indiach przez Great Places Institute piąty rok z rzędu. Firma zyskała uznanie za swoją zdolność do rozwiązywania złożonych kluczowych problemów klientów przedsiębiorstwa i została nazwana liderem w ramach badania firmy Gartner Magic Quadrant for Real-time Transportation Visibility Platforms za swoją zdolność do realizacji zadań zgodnie z przyjętą kompleksową wizją. FourKites uzyskała także najwyższą punktację wśród firm Fortune 500 o złożonych potrzebach, według raportu Gartner pt. Critical Capabilities for Real-Time Transportation Visibility Platforms. Inne wyrazy uznania obejmują ujęcie na liście najlepszych w biznesie Inc. Magazine w kategorii logistyki i transportu, tytuł pioniera w dziedzinie AI od Everest Group, tytuł czołowego dostawcy technologii łańcucha żywności 2022, czołowego dostawcy ekologicznego oraz partnera roku BlueYonder w zakresie wejścia na rynek w 2022 r.

Informacje o FourKites

Wiodąca platforma w obszarze widoczności łańcucha dostaw FourKites® oferuje dane na temat śledzenia nie tylko podczas transportu, ale także w magazynach, składach i innych miejscach przechowywania. Śledząc ponad 3 miliony przesyłek dziennie w transporcie drogowym, kolejowym, morskim, lotniczym oraz na ostatnim etapie do odbiorcy, z zasięgiem obejmującym ponad 200 krajów i terytoriów, FourKites łączy dane w czasie rzeczywistym z solidnym uczeniem maszynowym, aby wspomagać firmy w digitalizacji swoich kompleksowych łańcuchów dostaw. Ponad 1200 najbardziej uznanych na całym świecie marek – w tym 9 z 10 czołowych firm zajmujących się dobrami szybko zbywalnymi i 18 z 20 czołowych firm w obszarze żywności i napojów – zaufało już FourKites i przekształciło swoją działalność, aby stworzyć bardziej elastyczne, wydajne i zrównoważone łańcuchy dostaw. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.fourkites.com/.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230119005087/pl/.

Źródło: FourKites

KONTAKT:

Scott Johnston

dyrektor FourKites ds. PR na Europę

tel. +31 62 147 8442

e-mail: scott.johnston@fourkites.com

Źródło informacji: Business Wire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Dodaj komentarz