Karnawał z Fyrklӧvern

Karnawał z Fyrklӧvern

CELEBRATION to propozycja dla osób, które pragną by aranżacja karnawałowego stołu przybrała delikatny i romantyczny charakter. Ten kobiecy, biały serwis o opływowym kształcie jest nie tylko delikatny ale jednocześnie elegancki. Podczas uroczystych okazji doskonale skomponuje się ze złotymi elementami takimi jak podkładki czy sztućce. Nasi bliscy z przyjemnością będą delektować się przysmakami podanymi w tak wyjątkowej oprawie.

Porcelana DIAMOND to wyjątkowy projekt duetu szwedzkich projektantów biżuterii Dyrberg/Kern. Łączy w sobie elegancję, klasyczną formę oraz inspirację brylantami. Jej nowoczesny design, unikalne wzornictwo i geometryczne zdobienia ze złota, gwarantują bogaty, ekskluzywny, a jednocześnie wysmakowany efekt aranżacji karnawałowego stołu. Doskonale sprawdzi się ona w towarzystwie eleganckich, kryształowych kieliszków o złotych ornamentach współgrających z tą kolekcją porcelany.

Dla wszystkich osób, które chcą podkreślić wyjątkowość organizowanej imprezy, idealny będzie serwis VICTORIA. Wykreowany na cześć szwedzkiej następczyni tronu przez projektantkę Anne Rooslien, zachwyca królewskim designem i unikalnym wzornictwem. Propozycję tą wyróżnia 18-karatowego złota oraz elegancki falisty kształt. Dopełnienie kompozycji stołu mogą w okresie karnawału pełnić ekskluzywne złote sztućce z linii Diamond, lśniące ornamenty oraz świeże kwiaty.

Niepowtarzalna zastawa, której ponadczasowy, klasyczny charakter w zachwycający sposób tworzy niezwykłą aranżację stołu to ostatnia z karnawałowych propozycji Fyrklӧvern. Serwis POLSKA 100 cechuje subtelna szlachetność i wytworność. Jest to efekt unikalnego designu, który łączy w sobie oryginalny, owalny kształt, klasykę bieli. Efektu dopełnia luksus zdobień wykonanych z 18-karatowego złota oraz platyny. Ręcznie litografowany, dynamiczny dekor w postaci dwóch przecinających się wstęg dodaje porcelanie  nowoczesności i lekkości. Eleganckim dopełnieniem aranżacji stołu w trakcie karnawałowego przyjęcia będzie seria kryształowa linii POLSKA 100. Ambasadorką marki POLSKA 100 jest wielka artystka Grażyna Brodzińska – międzynarodowej sławy śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa, której wybitny talent i wyjątkowy głos, a także przywiązanie do narodowej tradycji rozsławiają polską kulturę na całym świecie.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz