Kehua zajmuje 5. miejsce w rankingu światowych dostawców falowników z magazynem energii w 2021 r.

Kehua zajmuje 5. miejsce w rankingu światowych dostawców falowników z magazynem energii w 2021 r.

XIAMEN, Chiny, 16 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ — Uznana na arenie międzynarodowej instytucja badawcza IHS Markit (obecnie część S&P Global) opublikowała ranking 10 najlepszych dostawców falowników z magazynem energii w 2021 roku. Kehua, która odnotowała znaczący wolumen dostaw falowników z magazynem energii, uplasowała się na 5. miejscu wśród najlepszych na świecie dostawców falowników z magazynem energii. Pozycja zajęta w ranking przez Kehua potwierdza rosnące znaczenie spółki na rynku falowników z magazynem energii i osiągnięcia spółki w branży energii odnawialnej.

Pomimo niedoborów kadrowych oraz problemów z łańcuchem dostaw wynikających z wpływu pandemii COVID-19 na światowy rynek, spółka Kehua nigdy się nie poddała i nie podjęła decyzji o wycofaniu się z zaangażowania w globalny, zrównoważony rozwój. Spółka dysponuje powierzchnią produkcyjną wynoszącą 20000 m2 składającą się z 4 baz produkcyjnych, zatrudnia ponad 4000 pracowników i rocznie może wytwarzać nawet 40 GW energii solarnej. Dzięki nadzwyczajnym zdolnościom produkcyjnym spółka nieprzerwanie realizuje projekty zagraniczne, które gwarantują jej niezachwiany wzrost zysków z projektów, a jednocześnie znacząco przyczyniają się do zajmowania przez nią coraz wyższych miejsc w rankingu.

Dziś promuje się nową światową rundę rewolucji energetycznej, stopniowo dojrzewa nowy model biznesowy scenariuszy wykorzystania składowania energii, a składowanie energii staje się jednym z kluczowych czynników wpływających na ogólnoświatową transformację energetyczną. Podążając za tą tendencją rozwojową, spółka Kehua przywiązuje ogromną wagę do rynku składowania energii i rozwijania planów strategicznych, których celem jest wykorzystanie możliwości wzrostu i kontynuowanie globalnej transformacji energetycznej.

W ostatnich latach spółka Kehua powoli, ale zdecydowanie wykuwa swoją pozycję w sektorze składowania energii, dostarczając kompleksowe rozwiązania w obszarze składowania energii, w tym dla gospodarstw domowych, handlu i zakładów przemysłowych, a także instalacje wielkoskalowe, dzięki którym spółka cieszy się doskonałą renomą na całym świecie.

W obliczu szybkiego wzrostu rynku składowania energii spółka Kehua podjęła również działania zmierzające do zaspokojenia gwałtownie rosnącego zapotrzebowania na składowanie energii. Wprowadzenie przez spółkę Kehua w sierpniu tego roku na rynek kompleksowych rozwiązań z serii iStoragE zaowocowało zawarciem ponad 20000 umów o dostawę o łącznej mocy 390 Wh w czasie krótszym niż trzy miesiące od ich wprowadzenia.

„Fotowoltaika i składowanie energii to przyszłość”. Koncepcja ta, zaproponowana segmentowi energii odnawialnej przez spółkę Kehua, to wyraz determinacji spółki, aby zintegrowane rozwiązania z dziedziny fotowoltaiki i składowania energii stały się głównym obszarem jej działalności na długie lata, a tym samym wspomagały zrównoważony rozwój na świecie. To wyróżnienie to wyraz uznania dla pracy, jaką spółka wykonała w przeszłości, a także dla przyszłości, w której spółka Kehua będzie nadal dostarczać niezawodne rozwiązania dla rynku energii odnawialnej i wraz z odbiorcami z całego globu poświęcać się budowaniu bardziej ekologicznego świata.

Kehua

Spółka Kehua, założona w 1988 r., to czołowy światowy dostawca rozwiązań w obszarze energii odnawialnej oferujący falowniki fotowoltaiczne i systemowe rozwiązania do składowania energii dla sektora użyteczności publicznej, handlu i przemysłu, a także gospodarstw domowych. Dotychczas spółka Kehua stworzyła instalacje fotowoltaiczne o mocy 21 GW oraz instalacje służące składowaniu energii o wydajności 2,6 GW na całym świecie. Produkty spółki Kehua, poparte 34-letnim doświadczeniem w branży energii odnawialnej, są wykorzystywane w ponad 100 krajach świata. Spółka Kehua znalazła się na liście 10 najlepszych marek produkujących falowniki solarne wykorzystywane w projektach finansowanych w ramach kredytów terminowych (Bloomberg) oraz zajęła 5. miejsce w rankingu światowych dostawców falowników z magazynem energii (IHS Markit). Bazując na silnych podstawach badawczo-rozwojowych, spółka Kehua będzie nadal wytwarzać bardziej ekologiczną energię i dążyć do tego, aby świat mógł cieszyć się bezpieczeństwem w środowisku o zerowej emisji dwutlenku węgla.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1933830/Source_S_P_Global_Commodity_Insights_IHS_Markit.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1933831/China_s_black_start_project_9E_gas_units_assisted_Kehua_ESS.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1933832/1.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1933833/2.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1904051/Kehua_logo___Red_Logo.jpg

Źródło: Kehua Tech

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Dodaj komentarz