Małe mieszkanie – duża okazja inwestycyjna. 350 lokali od 27 mkw. w promocji

Małe mieszkanie – duża okazja inwestycyjna. 350 lokali od 27 mkw. w promocji

Kompaktowe i małe mieszkania pozostają niezmiennie najgorętszym towarem na rynku nieruchomości. Po ostatnich wydarzeniach geopolitycznych i gospodarczych popyt na nie wzrósł jeszcze bardziej, dlatego Grupa Murapol rusza z nową akcją promocyjną. Deweloper stawia do dyspozycji klientów 350 lokali z pakietami bonusów w 13 miastach na terenie całej Polski. Na jakie oszczędności można liczyć, decydując się na zakup mieszkania z oferty specjalnej?

Lokale o mniejszych metrażach cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Tego typu nieruchomości, niezależnie od lokalizacji, dominują w ofercie wszystkich inwestycji Grupy Murapol.

– Małe, kompaktowe mieszkania, nabywane często w celu wynajmu czy ochrony kapitału przed inflacyjną utratą wartości, znikają z rynku bardzo szybko. Kawalerki i lokale 2-pokojowe są popularne wśród osób poszukujących lokalu na wynajem. To przede wszystkim pracujący single, studenci, a także osoby przyjeżdżające do Polski z zagranicy. Dodatkowo, dla klientów, którzy nie mają wysokiej zdolności kredytowej, a chcieliby zainwestować we własne lokum, takie rozwiązanie jest na tę chwilę dużo mniejszym wyzwaniem i szansą na uzyskanie finansowania z banku. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Mieszkania objęte marcową promocją dewelopera dostępne są w ramach 19 inwestycji zlokalizowanych na terenie: Bydgoszczy, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Warszawy, Wieliczki i Wrocławia. Klienci, który zdecydują się na zakup lokalu z oferty specjalnej mogą liczyć na atrakcyjne pakiety bonusów – oszczędności sięgają nawet 167 tys. zł! Wybierając lokal z puli promocyjnej można otrzymać rabat w cenie, smart home w wersji premium, nawet dwa miejsca postojowe naziemne lub w hali garażowej, a także ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu.

– Nie można zapominać, że równie ważny, jak cena jest funkcjonalny układ mieszkania, atrakcyjna lokalizacja osiedla oraz innowacyjne udogodnienia, a tych w projektach Grupy Murapol nie brakuje. W ramach marcowej promocji oferujemy lokale już od 27 mkw., wśród nich są także mieszkania gotowe do odbioru, co jest szczególnie istotne dla wszystkich klientów, którzy chcą zainwestować swoje środki w nieruchomość i szybko czerpać zyski z tytułu najmu. – dodaje Łukasz Tekieli.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz