Moc, skuteczność i higiena – bezprzewodowe odkurzacze Samsung w promocji

Moc, skuteczność i higiena – bezprzewodowe odkurzacze Samsung w promocji

Posiadanie w domu odkurzacza to absolutna podstawa. Chyba nikt nie wyobraża sobie bez niego domowych porządków. Ale odkurzacz odkurzaczowi nierówny. Na przestrzeni lat ewoluowała nie tylko jego moc, ale i technologie oraz rozwiązania, które sprawiają, że odkurza się po prostu wygodniej i bardziej higienicznie. Doskonałym przykładem na to są bezprzewodowe odkurzacze Samsung Jet™ i Bespoke Jet™, które teraz są objęte promocją ze zwrotem na konto do 450 zł.  

W 2021 r. odkurzacze bezprzewodowe stanowiły aż 44% odkurzaczy sprzedanych w Polsce – był to wzrost o 9,4 p.p. (+48%) w stosunku do roku ubiegłego*. Urządzenia te stały się obowiązkowym elementem wyposażenia każdego domu – brak kabla znacznie ułatwia proces odkurzania i sprawia, że odkurzacz znajduje się zawsze na wyciągnięcie ręki. Firma Samsung perfekcyjnie rozumie potrzeby konsumentów i dlatego w swoim portfolio posiada wygodne w obsłudze pionowe odkurzacze bezprzewodowe Jet – z kompatybilną stacją czyszczącą – oraz Bespoke Jet™ – ze zintegrowaną stacją czyszczącą. Od dziś urządzenia te zostały objęte promocją.

Jet™ – bo odkurzanie może być przyjemnością

To bezprzewodowe pionowe urządzenie od Samsung gwarantuje efektywne sprzątanie różnorodnych powierzchni dzięki silnikowi Digital Inverter o mocy aż do 550 W**. Skuteczność porządków zapewnia również specjalna szczotka do podłóg Soft Action Brush, która usuwa nawet najdrobniejszy kurz oraz elektroszczotka do dywanów wyposażona w dodatkowy silnik. Samsung Jet™ wyróżnia wielowarstwowy system filtracji wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny***. Dzięki niemu wydmuchiwane z urządzenia powietrze jest czyste, a zanieczyszczenia nie dostają się z powrotem do otoczenia. Teleskopowa rura o 4-stopniowej regulacji długości umożliwia dostosowanie długości odkurzacza do wzrostu użytkownika, dzięki czemu odciążamy plecy. Ponadto, odkurzacz wyposażono w wytrzymałą baterię, która zapewnia aż do 60 minut pracy urządzenia bez konieczności ładowania – tym samym możemy odkurzyć cały dom za jednym razem****. Urządzenie posiada wolnostojącą stację ładującą, która utrzymuje je w stałej gotowości do pracy. Do odkurzacza możemy dokupić także kompatybilną stację czyszczącą, która poprzez automatyczne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia i swoją hermetyczną konstrukcję uczyni proces sprzątania jeszcze bardziej higienicznym. Na korzyść Samsung Jet™ dodatkowo przemawia fakt, że blisko 90% respondentów uznało, że jest on lepszy od obecnie posiadanego przez nich odkurzacza*****.

Bespoke Jet™ – designerski odkurzacz

Linia odkurzaczy bezprzewodowych Samsung Bespoke Jet™ to gratka nie tylko dla miłośników porządku, ale również wyrafinowanego designu. Urządzenie dostępne jest w 3 eleganckich wersjach kolorystycznych: Satynowy Granat, Perłowa Biel oraz Butelkowa Zieleń. Ich atut stanowi zintegrowana stacja czyszcząca All-in-One, która jednocześnie ładuje urządzenie i automatycznie opróżnia pojemnik na kurz, nie dopuszczając do tego, aby jakiekolwiek drobinki wydostały się na zewnątrz******.  W połączeniu z wielowarstwowym systemem filtracji wyłapującym aż 99,999% zanieczyszczeń*******, bezprzewodowy odkurzacz Bespoke Jet™  zapewnia o wiele bardziej higieniczne sprzątanie, co czyni go idealnym wyborem m.in. dla alergików.  Za maksymalną skuteczność porządków odpowiada silnik HexaJet o mocy aż do 580W********. Odkurzacz wyposażony został także w wydajną baterię, która zapewnia mu nawet do 60 minut pracy*********. Część ręczna odkurzacza waży zaledwie 1,44 kg, dzięki czemu możemy manewrować urządzeniem bez wysiłku. Elektroszczotka Jet Dual skuteczne czyści dywany, dzięki nylonowemu i gumowemu włosiu, a także twarde podłogi, za sprawą miękkiego wałka zbierającego duże cząsteczki kurzu. Zwieńczeniem jest bogaty zestaw akcesoriów, na który składają się końcówki do różnych rodzajów powierzchni. Smukła elektroszczotka Slim Action zbierze nawet najdrobniejszy kurz z podłóg oraz świetnie sprawdzi się przy sprzątaniu przestrzeni pod meblami. Z kolei końcówka myjąca Spray Spinning Sweeper to świetne rozwiązanie do mycia podłóg lub polerowania. Dodatkowym  akcesorium ułatwiającym sprzątanie jest końcówka Pet Tool przeznaczona do sierści zwierzaków domowych.

Skorzystaj z promocji Samsung

Pionowe bezprzewodowe odkurzacze Samsung to gwarancja maksymalnej mocy, skuteczności i higieny, a także wygody podczas sprzątania. Ich dużą zaletę stanowi stacja czyszcząca, która sprawia, ze nie musimy martwić się o wtórne zabrudzenie sprzątanej przestrzeni, ani narażać się na kontakt z nieczystościami poprzez dotykanie pojemnika. Dzięki trwającej promocji jest to jeszcze lepszy moment na zakup jednego z nich.

  • Kupując odkurzacz Samsung Jet™ możesz otrzymać aż do 450 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą aż do 650 zł zwrotu na konto.
  • Kupując odkurzacz Samsung Bespoke Jet™ ze zintegrowaną stacją czyszczącą możesz otrzymać aż do 450 zł zwrotu na konto.

Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie na stronie wskazanej w regulaminie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Promocja Samsung trwa od 15 listopada 2022 r. do 21 stycznia 2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegółowe informacje na temat promocji Samsung, w tym regulamin, dostępne są na stronie: https://www.samsung.com/pl/vacuum-cleaners/

* W oparciu o raporty dot. sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej za okres styczeń – grudzień 2021.

** Testy wewnętrzne wg normy IEC60335-1 CL.10.

***Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit).

****Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

***** Badanie przeprowadzone na zlecenie Samsung przez Minds & Roses  w styczniu 2022 r. na próbnie N=50.  

****** Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania. Dotyczy cząsteczek, których wielkość mieści się w zakresie 0,5–4,2 µm.

******* Przetestowane w oparciu o standard IEC 62885-2, CL.5.11 przy użyciu trybu Jet przez SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania.

******** Testy wewnętrzne wg normy IEC60335-1 CL.10.

********* Podany czas pracy dotyczy minimalnego poziomu mocy przy użyciu niezmotoryzowanego narzędzia. Wyniki mogą się różnić w zależności od użytkowania.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz