Oświetlenie Twojej przestrzeni z lampą LED 120 cm 80W

Oświetlenie Twojej przestrzeni z lampą LED 120 cm 80W

Odpowiednie oświetlenie to klucz do efektywnej pracy i komfortu. Nasza lampa LED o długości 120cm i mocy 80W dostarczy Ci jasności, której potrzebujesz, bez względu na Twój zawód czy zastosowanie. Uniwersalna i energooszczędna, lampa LED jest gotowa oświetlić Twoją przestrzeń. Zapoznaj się z naszą ofertą i doświadcz różnicy.

Wydajne oświetlenie z lampą LED

Cenimy sobie komfort pracy, a dobre oświetlenie jest w tym aspekcie kluczowe. Dzięki nowoczesnej technologii LED, zapewnimy Ci wydajne i ekonomiczne rozwiązanie dla każdego warsztatu czy garażu. Nasza lampa LED o długości 120cm i mocy 80W to solidne źródło światła, które skutecznie oświetli każdy zakątek pomieszczenia.

Dane techniczne lampy LED

Ta lampa LED, dostępna w Sklep-Iskierka, wykorzystuje moc 80W, na co składa się strumień świetlny o sile 3000 lumenów. Barwa światła o temperaturze 6000K daje zimne oświetlenie, idealne dla każdego, kto ceni sobie klarowność i ostrość widzenia. Równie istotne jest to, że żarówka LED jest energooszczędna — jej klasa energetyczna to A+.

Ponadto lampa charakteryzuje się niezwykle długą żywotnością — aż do 30 000 godzin. Posiada certyfikaty CE i RoHS potwierdzające jej jakość i bezpieczeństwo.

Praktyczność i łatwość montażu

Montaż naszej lampy LED nie oznacza żadnych komplikacji. Wystarczy przymocować dołączone blaszki za pomocą wkrętów, a następnie nałożyć na nie lampę. Tak prosta instalacja pozwala na szybkie i sprytne rozmieszczenie źródła światła w wymaganych miejscach.

Lampy LED: skuteczność porównywalna do 7 żarówek 40W

Wydajność naszej lampy LED jest porównywalna do 7 tradycyjnych żarówek o mocy 40W. Dlatego inwestując w ten produkt, masz pewność, że pomieszczenie o powierzchni od 6m do 12m będzie optymalnie oświetlone.

Istotne jest, że choć na lampie może być wygrawerowane np. 130W, 96W lub 120W itp., prawdziwa moc tych lamp to 36W.

Dla kogo jest ta mocna lampa LED?

Nasza lampa LED 120cm 80W jest wyborem idealnym dla szerokiej grupy odbiorców. Oto jej przykładowe zastosowania:

  • Majsterkowicze. Jasność i klarowność światła lampy LED zapewniają doskonałe warunki do precyzyjnych i szczegółowych prac.
  • Mechanicy i serwisy samochodowe. Mocne oświetlenie stanowiska pracy to podstawa w warsztatach samochodowych, a nasza lampa zapewnia naświetlenie o sile 3000 lumenów.
  • Właściciele garaży i dużych pomieszczeń. Dzięki prostej instalacji i dużemu zasięgu naszej lampy LED, oświetlenie podwórzy, garaży czy dużych pomieszczeń staje się łatwe i skuteczne.
  • Pracownicy i właściciele magazynów. Nasza lampa LED, dzięki swojej klasie energetycznej A+ oraz wysokiej wydajności, jest idealnym wyborem dla magazynów, gdzie odpowiednie rozmieszczenie oświetlenia jest kluczowe dla efektywnej pracy.

Promocja na mocną lampę LED 120cm 80W

Obecnie oferujemy te wyjątkowe lampy LED w promocyjnej cenie 10,99 zł, znacznie niższej od regularnej ceny 14,99 zł. Ta atrakcyjna oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas, więc skorzystaj z niej już dzisiaj!

Oferujemy szybką wysyłkę w ciągu 1 dnia oraz możliwość dostawy przez kuriera GLS. Nasza oferta jest rzeczywiście atrakcyjna, zwłaszcza że produkt jest fabrycznie nowy.

Wybierz naszą mocną lampę LED i ciesz się znakomitym oświetleniem w swoim garażu czy warsztacie!

Dodaj komentarz