Postępy w ramach projektu Nowa Murowana

Postępy w ramach projektu Nowa Murowana

Projekt Nowa Murowana to już 153 lokali przekazanych nowym mieszkańcom. W połowie 2022 ruszyły prace związane z realizacją kolejnego etapu inwestycji. W pierwszej kolejności powstanie trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny o niebanalnej architekturze, a także nieregularnym układzie okien. Dostępnych będzie 26 mieszkań o powierzchni od 27 do 68 mkw., a wśród nich kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki o metrażu nawet do 116,55 mkw.

Aktualnie można zakupić miejsca postojowe naziemne, a niedługo do oferty trafią miejsca parkingowe zlokalizowane w podziemnej hali oraz komórki lokatorskie. Podobnie jak w zrealizowanych już etapach, w tej części osiedla wszystkie mieszkania będą oddawane w standardzie deweloperskim, który gwarantuje m.in. kaloryfery, parapety wewnętrzne, kontakty, włączniki, domofon, piec kondensacyjny dwufunkcyjny, a także rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych. Dla najmłodszych dostępne są również na terenie inwestycji dwa place zabaw. – Budowa trwa zgodnie z założonym planem, a nawet wyprzedziliśmy harmonogram. Gotowe jest już pokrycie dachowe na całym budynku. Zamontowaliśmy stolarkę okienną, kończymy wykonanie elewacji zewnętrznej. – mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży projektu Nowa Murowana. Spośród 26 lokali w sprzedaży zostało jeszcze kilkanaście mieszkań. Ich cena rozpoczyna się od 6380 zł brutto za mkw. Zakończenie realizacji deweloper planuje na II kwartał 2024 roku. Docelowo powstaną 4 budynki wielorodzinne.

Murowana Goślina znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do Poznania. Zarówno samochodem jak i popularnym szynobusem, którego stacja znajduję się około 300 metrów od inwestycji. Komfort zamieszkiwania gwarantują także liczne markety, punkty handlowo – usługowe oraz dobre zaplecze oświatowe. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Nieopodal inwestycji rozpoczyna się teren Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka, który zapewnia aktywny wypoczynek i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz