Przejdź metamorfozę i wygraj 2000 zł!

Przejdź metamorfozę i wygraj 2000 zł!

Porady wizażystki, wymarzona fryzura, modne stylizacje i pobyt w SPA. Do tego jeszcze nagroda główna, czyli karta podarunkowa o wartości 2000 zł. To wszystko można wygrać w konkursie na metamorfozę w Magnolia Park z okazji Dnia Pięknych Kobiet. Wystarczy tylko wysłać swoje zgłoszenie!

Magnolia Park przygotowała z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet wyjątkowy prezent dla wszystkich mieszkanek Dolnego Śląska. Mają one okazję, aby wziąć udział w konkursie na metamorfozę, w którym nie tylko odmienią swój styl, ale także mogą wygrać nagrody, w tym kartę podarunkową o wartości 2000 zł.

Metamorfoza z Magnolia Park to nasz tegoroczny pomysł na celebrację Dnia Kobiet we Wrocławiu. Chcemy, aby dzięki naszemu konkursowi, każda z finalistek poczuła się piękna. Pomogą nam w tym oczywiście styliści i wizażyści, który dobiorą odpowiednie fryzury, makijaże oraz doradzą w wyborze stylizacji do metamorfozy. Zapraszamy wszystkie panie – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park.

Do udziału w metamorfozach można się zgłaszać w dniach 18-25 lutego na adres mailowy casting@vip.com.pl. Wystarczy, że kandydatki prześlą swoje zdjęcie i napiszą, dlaczego to właśnie one powinny wygrać konkurs. Do finału jury wybierze 5 pań, które przejdą metamorfozę ze stylistką i wizażystką podczas Dnia Pięknych Kobiet, a także zaprezentują widowni dwie stylizacje – dzienną i koktajlową. Zwyciężczynię wyłoni publiczność. Finalistka, która otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie nagrodę główną, czyli kartę podarunkową na zakupy do Magnolia Park o wartości 2000 zł, a cztery pozostałe finalistki – o wartości 500 zł każda.  Do wygrania są także weekendowe pobyty w czterogwiazdkowym hotelu SPA w Świeradowie Zdroju, do tego zestawy kosmetyków, biżuteria, a nawet ekspres do kawy.

Finał metamorfoz w odbędzie się 7 marca podczas Dnia Pięknych Kobiet. W tym dniu wszystkie panie będą mogły wziąć udział w atrakcyjnych konkursach z nagrodami od najemców największego centrum handlowego na Dolnym Śląsku, a także uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach urodowych i braffiterskich prowadzonych przez ekspertów.

Zgłoszenia do metamorfoz w Magnolia Park przyjmowane są w dniach 18-25 lutego pod adresem: casting@vip.com.pl.

Więcej informacji: https://www.magnoliapark.pl/wydarzenia/dzien-pieknych-kobiet

Finał odbędzie się 7 marca podczas Dnia Pięknych Kobiet w Magnolia Park.

https://www.magnoliapark.pl/

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz