Škoda prezentuje pierwszy w Polsce spot reklamowy w technologii Dolby Atmos!

Škoda prezentuje pierwszy w Polsce spot reklamowy w technologii Dolby Atmos!

Škoda, która w swoim DNA ma ciągłe szukanie innowacyjnych dróg rozwoju, jako pierwsza marka w Polsce postawiła na spot wykonany w nowoczesnej technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos. Spot powstał, aby uświetnić 20-lecie współpracy z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Materiał można obejrzeć na kanale YouTube Škoda Polska: https://www.youtube.com/watch?v=OBSNiHshryA.

Dolby Atmos to technologia pozwalająca uzyskać efekt kopuły dźwiękowej, dzięki której wrażenia słuchowe odbiorców są jeszcze lepsze i bardziej realistyczne. Innowacja umożliwia precyzyjne rozmieszczenie dźwięków w trójwymiarowej przestrzeni, dając poczucie, że jest się uczestnikiem wydarzeń. Osoby oglądające spot mogą więc poczuć się jak towarzysze bohaterów filmu – ratowników TOPR. W spocie Škoda po raz kolejny pokazuje ich ciężką i wymagającą wyrzeczeń pracę.

– Škoda wspiera wymagającą pracę ratowników TOPR już od 20 lat! Uznaliśmy, że jest to świetna okazja, aby przygotować coś zupełnie nowego i bardziej angażującego. Jestem niezwykle dumny, że Škoda po raz kolejny przeciera szlaki i jako pierwsza w Polsce wprowadza innowacyjne rozwiązania w zakresie komunikacji – mówi Arkadiusz Gwizdek, Dyrektor Marketingu Škoda Polska.

Za koncepcję akcji oraz jej egzekucję odpowiadała agencja GoldenSubmarine we współpracy z domem produkcyjnym ONES. Technologię na potrzeby reklamy wykonało Kino Helios, a finalną wersję możemy zobaczyć w stacjach telewizyjnych oraz w kinach.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz