Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! – śródziemnomorski smak i aromat w Twoim

Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! – śródziemnomorski smak i aromat w Twoim

Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! przyniosą do Twojego domu wyjątkowy, śródziemnomorski smak i aromat. Niepowtarzalny klimat Morza Śródziemnego, który budzi same pozytywne skojarzenia, zamknięty jest w słoiczku OLE! Produkt dostępny jest na wyciągnięcie ręki i co ważne – jest już gotowy do użycia.

Suszone pomidory w oleju z ziołami OLE! to połączenie słodyczy pomidorów z niepowtarzalną kompozycją ziół i przypraw, które sprawiają, że każdy kęs jest wyjątkowy. Ich smak i aromat wpisują się w kuchnię śródziemnomorską, której wielbicieli nie brakuje. To idealny dodatek do potraw, takich jak sałatki czy ryby oraz mięsa. Mogą one również stanowić doskonałą warzywną przekąskę dla najbardziej wymagających smakoszy.

Szukasz nowych wrażeń kulinarnych? Odkryj kulinarne inspiracje OLE! Propozycje na zwykłe i niezwykłe okazje z PRZEPIŚNIKA OLE!.

Szukasz vege potrawy, która jest łatwa w wykonaniu? Kluseczki kładzione z pesto oraz Suszonymi pomidorami w oleju z ziołami OLE! http://bit.ly/3vzR1uI – danie dla dwóch osób przygotujesz w zaledwie 20 minut. Sprawdź inne kulinarne propozycje OLE! https://wole-ole.pl/przepisnik-ole/

Więcej na: www.wole-ole.pl

__________________________

Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami ze słonecznikiem OLE!

Pojemność: 305 ml Cena około 16 zł

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz