Wymiana szybki – iPad Pro i Apple Watch

Wymiana szybki – iPad Pro i Apple Watch

Wymiana szybki iPad Pro i w Apple Watch. w naszym serwisie jest prostą i szybką usługą. Można ją zlecić bez wychodzenia z domu. Na naprawę udzielamy gwarancji 12. miesięcznej.

Dlaczego ekran w iPad Pro pęka?

iPad Pro jest doskonałym urządzeniem marki Apple, bo może służyć jako komputer. Niestety smartfon, jak większość innych telefonów jest podatny na uszkodzenia mechaniczne. Warto zatem zabezpieczyć szybkę przed pękaniem, poprzez stosowanie etui, szkła hartowanego i foli poliwęglanowej. Należy oczywiście obchodzić się ostrożnie z urządzeniem. Niewskazane jest wkładania smartfona do kieszeni, saszetki, norki czy plecaka, gdzie są metalowe przedmioty, ponieważ bardzo łatwo można zarysować ekran. iPad Pro np. podczas upadku na twardą powierzchnię ulega pęknięciu i wtedy konieczna jest wymiana szybki ipad pro.

Gwarancja nie obejmuje tego rodzaju uszkodzenia, dlatego trzeba ponieść spory wydatek. Ile kosztuje wymiana szybki? Wszystko zależy od modelu, ale cena za usługę może sięgać nawet 1850 zł. Naprawę należy zlecić serwisowi, który ma doświadczenie i udziela 12. miesięcznej gwarancji. Firma w pierwszej kolejności wymienienia zbitą szybkę — zostawia w urządzeniu oryginalny ekran, jeśli jest dobry. iPad odzyska swoją sprawność i będzie wyglądał jak nowy. Zamówienie jest realizowane bez wychodzenia z domu. Na stronie internetowej serwisu jest zamieszczona dokładna instrukcja. Płatność za usługę jest realizowana po akceptacji kosztów oraz naprawie.

Czy przy wymianie wyświetlacza traci się dane?

Warto wymienić zbitą szybkę, by móc swobodnie korzystać ze sprzętu, a ponadto ochronić iPada Pro przed tworzeniem się pęcherzyków powietrza i zanieczyszczeniami. Używanie smartfona z tego rodzaju uszkodzeniem może doprowadzić do jeszcze większych usterek. Dlatego warto wymienić szybkę, by bezpiecznie użytkować sprzęt. Podczas naprawy nie ma obaw o utratę danych, ponieważ zdjęcia, filmy, wiadomości oraz pobrane aplikacje przechowywane są na płycie głównej. Naprawa ipad jest bezpieczna, gdyż serwisant wyjmuje płytę, po czym odkłada ją w odpowiednie miejsce, a następnie montuje ponownie. Telefon po odebraniu z naprawy, będzie działał tak samo, jak przed zleceniem usługi.

Co należy sprawdzić przed zamówieniem usługi:

  • ekran nie może być rozlany,
  • iPad musi wyświetlać obraz,
  • wyświetlacz nie powinien posiadać pionowych oraz kolorowych pasów,
  • smartfon nie może „mrugać”,
  • korpus sprzętu nie może być wygięty,
  • iPad musi się włączać.

Jeśli pojawiają się inne usterki, może być konieczna naprawa podzespołów urządzenia. Warto zaznaczyć w zleceniu kontrolę telefonu.

Czy jest możliwa wymiana wyświetlacza w Apple Watch?

Inteligentne zegarki są obecnie bardzo popularne ze względu na swoją funkcjonalność. Służą nie tylko do odmierzania czasu, ale też do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych, SMS, ale również do pomiarów. Pomagają w uprawianiu sportu oraz kontroli zdrowia. Modele z kartą SIM, nie wymagają sparowania z telefonem, co jest wygodną opcją. Zegarki Jednak narażone są na uszkodzenia, szczególnie ich wyświetlacze.

Kiedy dochodzi do pęknięcia czy zarysowania ekranu, warto wymienić szybkę. Niestety autoryzowany serwis Apple, nie zajmuje się tego rodzaju usługą. Natomiast wymiana szybki Apple Watch jest jak najbardziej możliwa. Serwisant z pomocą specjalnej maszyny usuwa zbite szkło, a oryginalny ekran pozostawia na starym miejscu. Co ważne, nie montuje zamiennika, gdyż uszkodziłby funkcje płatności zbliżeniowej sprzętu. Mając więc porysowaną czy pękniętą szybkę w zegarku Apple Watch 1, 2, 3, 4, 5, SE, 6, 7, warto ją wymienić na nową.

Dodaj komentarz