Anita Werner: wiek, wzrost, waga, kariera

Anita Werner urodziła się 28 marca 1978 roku, to polska dziennikarka telewizyjna, związana z TVN. Jest także byłą aktorką. Ukończyła I Liceum w Łodzi. Następnie studiowała kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim, które ukończyła w 2001 roku.

Anita Werner: wiek

Ile lat ma Anita Werner? W 2022 roku skończyła 44 lata.

Anita Werner: wzrost

Ile ma wzrostu Anita Werner? 182cm

Anita Werner: waga

Ile waży Anita Werner? brak informacji

Anita Werner: media społecznościowe

Anita Werner: instagram.com/anita_werner_official/

Anita Werner: facebook.com

Anita Werner: biografia, kariera

Anita Werner w wieku siedemnastu lat dostała rolę w filmie „Słodko gorzkie” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Zagrała także w serialu telewizyjnym „Zostać Miss”. Kariery aktorskiej jednak nie kontynuowała.

Karierę dziennikarską rozpoczęła w telewizji Wizja Sport. Następnie występowała w TVN i TVN24, gdzie pracuje od startu kanału w 2001 roku. W TVN24 prezentuje Fakty i Fakty po faktach. W przeszłości prezentowała także wiadomości, Poranek TVN24, Prosto z Polski, Magazyn 24h, Wieczorny reportaż, Dama Pik, Studio 24, Noc Wyborcza 2005 i Studio Europa.

Od stycznia do września 2004 prowadziła główne wydanie programu TVN Fakty. Następnie do czerwca 2007 prezentowała jej popołudniowe wydania na przemian z Patrycją Redo. Od 29 września 2007 prowadzi weekendowe wydania Faktów w duecie z Grzegorzem Kajdanowiczem, na przemian z Beatą Tadlą i Piotrem Marciniakiem.

Dodaj komentarz