Doświadczona Agencja Ochrony w służbie bezpieczeństwu

Doświadczona Agencja Ochrony w służbie bezpieczeństwu

Bezpieczeństwo nasze, najbliższych, a także majątku jest jedną z podstawowych potrzeb. Jego zapewnienie to jednak nie zawsze łatwe zadanie. Złodzieje, wandale i inni przestępcy nieustannie znajdują nowe sposoby, by nam szkodzić. Jeśli chcemy skutecznie się przed nimi chronić, powinniśmy zdecydować się na pomoc agencji ochrony, która w elastyczny sposób reaguje i zapobiega zagrożeniom.

Doświadczenie i elastyczność – gwarancja bezpieczeństwa

Złożoność metod stosowanych przez przestępców, a także szereg czynników takich jak charakter danej lokalizacji sprawiają, że stosowanie ujednoliconych procedur bezpieczeństwa prędzej czy później okaże się nieskuteczne. Właśnie z tego powodu lepiej postawić na usługi agencji ochrony takiej jak ASCO Security, której głównym działaniem jest tworzenie w pełni spersonalizowanych strategii. Są one dobierane wedle aktualnych potrzeb, występowania szczególnych czynników ryzyka i specyfiki chronionego obiektu. Oferta agencji obejmuje małe i średnie firmy, instytucje i Klientów prywatnych. Jest ona dostępna na terenie Wrocławia, Warszawy oraz w okolicy tych miast.

Technologia i wiedza w służbie bezpieczeństwu

Ochrona zapewniana przez ASCO Security to synteza doświadczenia pracowników z wykorzystaniem nowoczesnej techniki. Oba te czynniki są niezbędne, by skutecznie chronić domostwa, firmy i osoby w różnorodnych, a tym bardziej zmiennych warunkach. Oto więc krótki przegląd usług, dostępnych w ramach działalności agencji:

  • Systemy alarmowe SSWiN – są to konfigurowalne systemy alarmów dostosowane do warunków danego obiektu, umożliwiające rozmieszczenie różnego rodzaju czujnikóww strategiczny sposób. Wśród nich znajdziemy: czujniki ruchu i na podczerwień, detektory wibracji, tłuczonego szkła, zalania, pożaru, czadu i innych szkodliwych gazów.
  • Monitoring systemów alarmowych – całodobowa obserwacja systemów alarmowych przez pracowników centrali i w razie naruszenia bezpieczeństwa szybka reakcja, np. w postaci wysłania na miejsce uzbrojonej grupy interwencyjnej, jednostki Policji, czy Straży Pożarnej. 
  • Video Dozór – usługa zdalnego nadzoru miejsc przez pracownika wspomaganego algorytmami sztucznej inteligencji, które pomagają w kwalifikowaniu rodzaju zagrożenia. Operator ma również możliwość bieżącego reagowania, np. wysyłając ostrzeżenie głosowe lub sterując automatyką użytkową, taką jak bramy, rolety, oświetlenie itp.
  • Monitoring wizyjny CCTV – możliwość stałej lub wyzwalanej ruchowo obserwacji obszarów wieloma kamerami. Istotnym atutem tego systemu jest opcja archiwizowania nagrań w celach dowodowych.
  • Mobilna wieża do monitoringu – wyposażona w agregat prądotwórczy, kamery i głośniki wieża to idealne rozwiązanie do ochrony placów budowy i innych trudno dostępnych miejsc. Rozwiązanie to dostępne jest również z rozszerzeniem analizy obrazu przez sztuczną inteligencję – Video Dozór.

Każda z wymienionych usług jest w pełni konfigurowalna i łączona w pakiety – zależnie od specyfiki obiektu i potrzeb klienta.

ASCO Security – unikalne podejście do ochrony

Stworzenie w pełni indywidualnego, unikatowego planu ochrony posesji wymaga sporej dozy doświadczenia, wiedzy i oczywiście wsparcia ze strony nowoczesnej technologii. Właśnie dlatego w ASCO Security zamiast gotowych pakietów proponowane są rozwiązania w pełni dostosowane do Klienta. By udało się wspólnie opracować skuteczny program ochrony, warto skontaktować się z przedstawicielem firmy, jak też odwiedzić stronę: www.ascosecurity.pl.

Dodaj komentarz