Jaki ekspres do kawy dla biura? Coffea Professional i Coffea Office

Jaki ekspres do kawy dla biura? Coffea Professional i Coffea Office

Ekspres do kawy to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie współczesne biuro. Wynika to z dużej roli, jaką kawa odgrywa w codziennym życiu niemal każdego pracownika. Nie tylko jest nieodzownym elementem relaksu w pracy, ale też wspiera w efektywnej realizacji zadań. Jaki ekspres do kawy dla biura warto wybrać? Propozycjami wartymi rozważenia są urządzenia z lini Coffea, w tym Coffea Professional Plus Milk i Coffea Office – nowoczesne ekspresy do kawy marki Tchibo.

Podsumowanie:

  • Praca w biurze bez dostępu do kawy? Dziś trudno to sobie wyobrazić. Napój ten stał się bowiem nieodzownym elementem codziennego życia większości pracowników.
  • We współczesnym biurze kawa powinna prezentować wysoką jakość smaku i aromatu oraz być łatwa w przygotowaniu. Można to osiągnąć, decydując się zakup lub wynajem nowoczesnego, automatycznego ekspresu do kawy.
  • Jednymi z automatycznych ekspresów odpowiednich dla biura są Coffea Professional Plus Milk i Coffea Office (www.tchibo-coffeeservice.pl) – produkty marki Tchibo, lidera w dziedzinie rozwiązań kawowych. Przeczytaj tekst i poznaj najważniejsze cechy tych urządzeń!

Najważniejsze cechy dobrego ekspresu do kawy do biura

Nie każde urządzenie sprawdzi się jako biurowy ekspres do kawy. Aby spełniało oczekiwania i potrzeby pracowników, musi oferować zwiększoną wydajność, łatwość obsługi i co najmniej kilka różnych wariantów napojów. Im większe biuro i im więcej pracowników, tym katalog kaw powinien być bardziej zróżnicowany. Wtedy bowiem jest duża szansa, że w zespole znajdzie się zarówno wielbiciel klasycznej, czarnej kawy, jak i mlecznej lub deserowej. Dobry ekspres do kawy do biura powinien temu sprostać. W tym celu musi posiadać wbudowany spieniacz do mleka.

Nie bez znaczenia jest też metoda dostarczenia wody do ekspresu. Jeśli w biurze znajduje się wydzielona strefa kuchenna z podłączeniem do sieci wodociągowej, warto ten fakt wykorzystać. Urządzenie czerpiące z takiego przyłącza zaoszczędzi pracownikom dużo czasu, w innym wypadku potrzebnego na uzupełnianie zbiornika z wodą w ekspresie. Warto zwrócić uwagę również na pojemność zbiornika na kawę w ziarnach – 1 kg to minimum! Dobrze też, jeśli ekspres działa cicho, zwłaszcza jeśli zostanie zamontowany w niedużej odległości od stanowisk pracy.

Coffea Professional Plus Milk i Coffea Office – dobre ekspresy do kawy do biura

Wszystkie wymienione cechy charakteryzują przede wszystkim automatyczne ekspresy do kawy. Wystarczy wyposażyć je w dobrej jakości ziarna, świeże mleko, wodę i podłączyć do prądu, by później za pomocą zaledwie kilku przycisków przygotować aromatyczną, pyszną i pobudzającą kawę. Przykładem takiego urządzenia jest Coffea Professional Plus Milk, czyli nowoczesny ekspres automatyczny klasy premium. Jest idealnym rozwiązaniem dla miejsc z dużymi potrzebami kawowymi, gdzie spożycie napoju oscyluje na poziomie 180 filiżanek dziennie. Zatem sprawdzi się zwłaszcza dużych biurach. Do małych i średnich biur pasuje kompaktowy ekspres Coffea Office, również pracujący na świeżym mleku. Jego wydajność to 30-50 porcji dziennie.

Ekspresy do kawy Coffea Professional Plus Milk i Coffea Office można uzyskać w ramach różnych modeli finansowania, w tym zakupu na raty 0%, dzierżawy lub leasingu.

Dodaj komentarz