Kasia Popowska: wiek, wzrost, waga, kariera

Katarzyna Milena Popowska urodziła się 25 listopada 1989 roku w Łodzi, znana również jako Kasia Popowska i PoppySinger, samouk, to polska piosenkarka i gitarzystka. Jej debiutancki album zatytułowany Tlen ukazał się 16 września 2014 roku.

Kasia Popowska: wiek

Ile lat ma Kasia Popowska? W 2022 roku skończyła 33 lata

Kasia Popowska: wzrost

Ile ma wzrostu Kasia Popowska? brak informacji

Kasia Popowska: waga

Ile waży Kasia Popowska? brak informacji

Kasia Popowska: media społecznościowe

Kasia Popowska: instagram.com/kasiapopowska/

Kasia Popowska: facebook.com/kasiapopowskamusic

Kasia Popowska: youtube.com/channel/UCxRzw8pcVLJApSPJRIAYW1w

Kasia Popowska: biografia, kariera

Kasia Popowska od 31 maja 2007 r. zamieszcza na YouTube filmy ze swoich występów, które przyciągają ponad 7 000 000 widzów. Nagrała covery takich popularnych hitów jak „ Angels” Robbiego Williamsa, „ aby Love” Nicole Scherzinger, „The Climb” Miley Cyrus, Rihanny „Take A Bow” i wiele innych.

W 2009 brała udział w castingu do drugiej serii polskiej wersji konkursu telewizyjnego Mam talent! .Przed jurorami zaśpiewała „Hallelujah ” Leonarda Cohena. Pomimo pozytywnych komentarzy sędziów i reakcji opinii publicznej, nie udało jej się przejść do półfinału. Wywołało to wiele protestów widzów, którzy chcieli powrotu Kasi do zawodów. Wszystkie okazały się jednak nieskuteczne.

Pod koniec 2009 roku Popowska ogłosiła w jednym ze swoich filmów na YouTube, że podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią i zamierza rozpocząć pracę nad debiutanckim albumem. Album ukazał się w 2011 roku.

24 lipca 2010 roku Popowska wystąpiła na XXIX Festiwalu Piknik Country w Mrągowie. Zaśpiewała przebój Dolly Parton „Jolene”.

Debiutancki album Popowskiej zatytułowany Tlen ukazał się 16 września 2014 roku nakładem wytwórni Universal Music Poland. Promował go wydany już singiel „Przyjdzie taki dzień” oraz „Tlen”, który ukazał się jako drugi singiel.

Dodaj komentarz