Mocna na zewnątrz, czuła w środku – nowa szminka od Avon

Mocna na zewnątrz, czuła w środku – nowa szminka od Avon

Matowa i nawilżająca pomadka jednocześnie – niemożliwe? A jednak! Avon wsłuchuje się w głosy kobiet i przedstawia pierwszą na świecie szminkę, która daje matowy efekt bez wysuszania. Od teraz Twoje usta mogą zachwycać supermodnym matowym, wyrazistym kolorem i być nawilżone na długo!

Marka Avon poprosiła tysiące kobiet na całym świecie o to, by powiedziały, jaka ich zdaniem powinna być szminka idealna. Odpowiedź była jedna – dająca matowe wykończenie bez uczucia suchości na ustach. Do tej pory takiej nie znalazły…  aż do teraz!

Avon zna kobiety, wie czego oczekują i od lat z sukcesem odpowiada na ich potrzeby. Dlatego specjalnie dla nich marka stworzyła pierwszą na świecie pomadkę, która daje matowe wykończenie na ustach, jednocześnie je pielęgnując. Hydramatic to szminka z nawilżającym środkiem wypełnionym kwasem hialuronowym[1]. Dzięki formule z 50% składników nawilżających i ochronnych usta są nawilżone, pełniejsze, gładsze i jednocześnie idealnie matowe. Pomadka dostępna jest w aż 15 przepięknych, kobiecych i wyrazistych kolorach, żeby każda kobieta znalazła odcień, jakiego szuka. Teraz to jeszcze prostsze, bo można przetestować kosmetyki online w Wirtualnym Studiu Makijażu dostępnym w iKatalogu Avon. Wystarczy wgrać swoje zdjęcie i sprawdzić, czy dany odcień Ci pasuje.

Pomadka Hydramatic to modne matowe wykończenie bez przesuszonych ust. Ze znalezieniem takiego produktu zawsze był problem, dlatego trzeba było wybierać pomiędzy komfortem, a wyglądem. Teraz można cieszyć się upragnionym efektem w wielu kolorach na każdą okazję – mówi Adrian Świderski, Make Up Artist i Ambasador Avon.


[1] Odnosi się do szminek z rdzeniem wypełnionym kwasem hialuronowym na podstawie badania rynku z dn.07.12.2022.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz