Natalia Przybysz: wiek, wzrost, waga, kariera

Natalia Maria Przybysz urodziła się 1 września 1983 roku w Warszawie ),  znana również jako Natu lub N’Talia, to polska piosenkarka rytmiczna i bluesowa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Przemysłu Fonograficznego (ZPAV).

Natalia Przybysz: wiek

Ile lat ma Natalia Przybysz? W 2022 roku skończyła 39 lat.

Natalia Przybysz: wzrost

Ile ma wzrostu Natalia Przybysz? brak informacji

Natalia Przybysz: waga

Ile waży Natalia Przybysz? brak informacji

Natalia Przybysz: media społecznościowe

Natalia Przybysz: instagram.com/natalia_przybysz_official/

Natalia Przybysz: facebook.com/NataliaPrzybyszOfficial/

Natalia Przybysz: biografia, kariera

Natalia Przybysz była jednym z członków-założycieli popularnego polskiego zespołu muzycznego Sistars wraz z siostrą Pauliną w latach 2001-2013 z niewielkimi przerwami. Od 2008 roku występuje solo jako Natu i nagrała trzy albumy studyjne. W 2013 roku, po ostatecznym rozwiązaniu Sistars, Natalia i Paulina Przybysz założyli muzyczny projekt o nazwie Archeo Sisters.

Natalia Przybysz studiowała grę na wiolonczeli w szkole muzycznej w Warszawie. Ostatnią klasę liceum spędziła w Stanach Zjednoczonych w stanie Iowa i tam zdała maturę.

W 2001 roku Natalia wraz z siostrą Pauliną i czterema innymi muzykami założyła polską grupę muzyczną Sistars, grającą mieszankę muzyki R&B, soul, hip-hop i pop. Zespół wydał dwa albumy studyjne numer jeden, Siła sióstr (2003) i AEIOU (2005). Grupa rozpadła się w 2006 roku.

W 2008 roku Natalia Przybysz przyjęła pseudonim Natu i wydała swój debiutancki album studyjny Maupka Comes Home, we współpracy z producentem muzycznym Envee. Następnie ukazała się jej druga płyta Gram duszy w 2010 roku.

W 2012 roku Natalia i Paulina Przybysz prowadziły jeden z chórów w drugim sezonie polskiego programu telewizyjnego Bitwa na głosy, emitowanego przez TVP 2. W tym samym roku Sistars ponownie się zjednoczyli i rozpoczęli pracę nad materiałem na nową płytę. Jednak w 2013 roku grupa ponownie się rozpadła, a siostry Przybysz rozpoczęły nowy projekt muzyczny o nazwie Archeo Sisters. W czerwcu 2013 roku Natalia Przybysz wydała także swój trzeci album, Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin, zawierający covery piosenek Janis Joplin oraz jedną autorską kompozycję „Niebieski”. 17 listopada 2014 roku nakładem wytwórni Warner Music Poland ukazał się najnowszy album „Prąd”.

Natalia Przybysz ma dwoje nastoletnich dzieci, córkę Anielę i syna Jeremiego. Natalia jest weganką. W październiku 2016 roku przyznała, że ​​rok wcześniej dokonała aborcji, co spotkało się z publiczną krytyką w Polsce.

Dodaj komentarz