Nowe kabiny prysznicowe Ideal Standard

Nowe kabiny prysznicowe Ideal Standard

Kolekcja kabin prysznicowych Connect2 oferuje komfort i styl, których użytkownik oczekuje od Ideal Standard – producenta o długiej tradycji i ugruntowanej renomie na rynku. Każdy produkt międzynarodowego koncernu to suma wiedzy i doświadczenia producenta uzupełniona o najwyższej jakości materiały. Chcąc zapewnić wysoki komfort oraz jakość kąpieli pod prysznicem firma stawia na praktyczne rozwiązania, prostą konserwację oraz łatwość czyszczenia natrysków.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA. Wszystkie kabiny prysznicowe Connect2 wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 mm, które spełnia wymagania normy EN14428. Szkło hartowane jest bardziej wytrzymałe i odporne na uderzenia niż szkło nie poddane procesowi hartowania. Szkło kabin Connect2 w standardzie pokryte jest powłoką Ideal Clean ułatwiającą utrzymanie natrysku w czystości.
Bezkompromisową łatwość czyszczenia kabin prysznicowych z serii Connect 2 zapewnia także możliwość wyczepiania dolnej części kabiny (kółek jezdnych oraz panela). Po zakończeniu czyszczenia natrysku należy zatrzasnąć panel na swoim miejscu zapewniając kabinie wodoszczelność (funkcja Click&Clean).
OFERTA MODELI. Bogata gama wymiarów kabin z kolekcji Connect2 pozwala użytkownikowi wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiednie do jego łazienki. Poza gamą standardowych modeli półokrągłych (80×80 cm, 90×90 cm, 100×100 cm), ścianek bocznych (70, 75, 80, 85, 90 cm) oraz gamy drzwi prysznicowych (wahadłowych, przesuwnych i składanych) w ofercie dostępne są nowe rozwiązania takie jak:
– kabina półokrągła o wymiarach 100×100 cm
– drzwi do kabiny z wejściem narożnym 110 i 140 cm dające możliwość tworzenia kabin prostokątnych o większych wymiarach,
– drzwi do kabiny typu Saloon,
– rozwiązania typu Wet room.
Estetyczną zmianą w kolekcji są profile aluminiowe w kolorze srebrny połysk oraz wygodne metalowe uchwyty drzwi kabin o długości 225 cm w kolorze chrom, będące atutem w tej półce cenowej. W kwietniu br. gamę wykończeń profili kabin Connect2 uzupełni kolor biały mat.
Z technicznego punktu widzenia istotne jest, że kabiny Connect2 mogą być montowane z brodzikiem lub osadzane bezpośrednio na płytkach. Profile kabin umożliwiają łatwy montaż i dostosowanie wymiarów natrysku w zakresie do 23 mm. Codzienny komfort korzystania z kąpieli gwarantują m.in. wysokiej jakości rolki, które zapewniają ciche i płynne działanie drzwi przesuwnych.

Więcej informacji: www.idealstandard.pl

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz