POCZUJ MOC DOBRA! Weź udział w wyjątkowych aukcjach marki Lipton

POCZUJ MOC DOBRA! Weź udział w wyjątkowych aukcjach marki Lipton

Marka Lipton już po raz szósty wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jeszcze tylko przez 9 dni można wziąć udział w wyjątkowych aukcjach i dołożyć cegiełkę na rzecz doskonale znanej Polakom fundacji, która w tym roku chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń – umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

Współpraca marki Lipton oraz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęła się w 2013 roku. Od tego czasu brand po raz 6. wspierać będzie to wyjątkowe przedsięwzięcie, jakim jest Finał WOŚP, które od lat łączy ludzi i pomaga tym, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej. “To dla nas ogromna przyjemność i wielki zaszczyt dołączyć do akcji, która łączy Polaków o wielkich sercach. Marka Lipton czerpie z dobra natury i chce się dzielić nim z innymi. Czyny świadczą więcej niż słowa, dlatego nie mogło nas zabraknąć przy tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych konsumentów oraz wszystkich wspierających Fundacj,ę limitowaną serię herbat Lipton Yellow Label, sygnowaną serduszkiem WOŚP.” – mówi Anna Tryfon, Lipton Brand Manager.

Jeszcze tylko w najbliższych dniach możemy licytować wystawione przez Lipton aukcje. A wśród nich znajdziemy: zwiedzanie wraz z oprowadzaniem fabryki herbat Lipton w Katowicach, charakterystyczny kubek, który od lat towarzyszy Jurkowi Owsiakowi podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z podpisem Patricia Kazadi, Jurka Owsiaka lub Maffashion. 

Linki do aukcji:

https://allegro.pl/oferta/zwiedzanie-fabryki-herbaty-lipton-13189525090

https://allegro.pl/oferta/lipton-kubek-liptona-z-autografem-jurka-owsiaka-13189498949

https://allegro.pl/oferta/lipton-i-patricia-kazadi-kubek-z-autografem-13195534996

https://allegro.pl/oferta/lipton-kubek-liptona-z-autografem-maffashion-13195438384

Z okazji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy przygotowana została limitowana seria opakowań herbaty Lipton Yellow Label z charakterystycznym czerwonym sercem oraz wzorem, zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka. 

Szczególna edycja Lipton Yellow Label dostępna jest w formatach 25, 50, 88 i 92 torebek. Wzór na opakowaniach herbat oraz identyfikacji wizualnej kampanii zaprojektował sam Jurek Owsiak.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz