The Last Case of Benedict Fox zaprezentuje się na Future Games Show Spring Showc

The Last Case of Benedict Fox zaprezentuje się na Future Games Show Spring Showc

Najbardziej oczekiwana gra na Xbox-a tworzona przez Plot Twist, The Last Case of Benedict Fox dotrze na Future Games Show Spring Showcase. Jest to kolejny krok promocyjny tytułu. Wcześniej studio udostępniło Official Story Trailer na IGN Fan Fest 2023. Demo gry podczas STEAM Next Fest zdobyła świetne noty od graczy. Premiera tytułu zaplanowana jest na 27 kwietnia br. na platformach Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wcześniej Plot Twist chce zadebiutować na NewConnect.

– Future Games Show Spring Showcase to kolejny przystanek w naszej wielkiej podróży do wydania The Last Case Of Benedict Fox. Chcemy pokazać naszą grę na najważniejszych wydarzeniach, przez co jeszcze bardziej zwiększamy zainteresowanie graczy tytułem. Na IGN udostępniliśmy kolejny fragment niesamowitej historii The Last Case of  Benedict Fox. Mamy za sobą doskonały odbiór naszego demo na STEAM Next Fest. Gracze są zaciekawieni naszą produkcją, otrzymujemy wiele miłych słów i, co nie dziwi, próśb, byśmy odsłonili kolejne tajemnice historii – mówi Paweł Czapla, prezes Plot Twist. – Pracujemy nad produkcją bardzo aktywnie. Już 27 kwietnia gra zadebiutuje na rynku. Naprawdę nie możemy się doczekać tego momentu, aż gracze będą mogli w pełni doświadczyć tej niesamowitej przygody. Notujemy wzrost wishlist, a oceny z ostatniego demo pozwalają nam optymistycznie czekać na premierę – dodaje Paweł Czapla.

Spółka od 2022 roku prowadzi rozbudowaną kampanię promocyjną swojego tytułu. Gra zdobyła przychylność graczy od pierwszych chwil. Podczas Gamescom Opening Night LIVE The Last Case of Benedict Fox został okrzyknięty najbardziej oczekiwanym tytułem na Xbox-a. Studio pojawiło się także na targach PAX West w Seattle, EGX London, Poznań Game Arena 2022, a także Paris Games Week. Demo pokazane na tegorocznym STEAM Next Fest znalazło się w TOP20 wszystkich dem prezentowanych na festiwalu. W kolejnych miesiącach spółka weźmie udział w kolejnych wydarzeniach, a kampania promocyjna będzie łączyła się z debiutem na giełdzie.  

Historia The Last Case of Benedict Fox rozgrywa się w 1925 roku w Bostonie. Samozwańczy detektyw Benedict Fox, wraz ze swoim demonicznym towarzyszem musi rozwikłać zagadkę morderstwa. Rozgrywka odbędzie się na płaszczyźnie świata realnego i nadprzyrodzonego.

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz