Anna Przybylska: wiek, wzrost, waga, biografia

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni, była popularną i uwielbianą aktorką oraz modelką o wyjątkowej urodzie. Zmarła nagle 5 października 2014 roku po zdiagnozowanym nowotworze trzustki. Była dwukrotnie zamężna, jej pierwszym mężem był tenisista Dominik Zygra, para szybko się rozwiodła. Drugim mężem Anny jest popularny piłkarz Jarosław Bieniuk. Doczekali się trójki dzieci: córka Oliwia oraz dwójki chłopców Szymona i Janka.

Anna Przybylska: wiek

Ile lat ma Anna Przybylska? Zmarła w wieku 35 lat.

Anna Przybylska: wzrost

Ile ma wzrostu Anna Przybylska? 171cm

Anna Przybylska: waga

Ile waży Anna Przybylska? 59kg

Anna Przybylska: media społecznościowe

Anna Przybylska: instagram.com/aniablond/

Anna Przybylska – Ku Pamięci: facebook.com/profile.php?id=100066501373319

Anna Przybylska: biografia, kariera

Anna Przybylska zajmowała wysokie miejsca w rankingach najpiękniejszych polskich aktorek i została wybrana w 2004 roku na polską ambasadorkę marki kosmetyków ASTOR, dwa lata później została europejską ambasadorką tej marki.

Pod koniec lipca 2013 przeszła operację usunięcia guza trzustki w gdańskiej klinice. Była również leczona w Szwajcarii. Zmarła 5 października 2014 roku w swoim domu rodzinnym w Gdyni. 9 października 2014 została pochowana w grobie ojca, na cmentarzu parafialnym św. Michała Archanioła w Gdyni.

W 2017 roku ukazała się biografia o jej życiu pt. Ania, napisana przez Grzegorza Kubickiego, Macieja Drzewickiego. Książka została wydana jedynie w języku polskim, natomiast film dokumentalny o jej życiu o tytule Ania miał swoją premierę  w 2022 roku.

Dodaj komentarz