Ewa Sonnet: wiek, wzrost, waga, kariera

Ewa Sonnet, a właściwie Beata Kornelia Dąbrowska urodziła się 8 marca 1985 roku, to polska modelka glamour i piosenkarka muzyki pop. To czołowa modelka Polish Busty Models.

Ewa Sonnet: wiek

Ile lat ma Ewa Sonnet? W 2022 roku skończyła 37 lat.

Ewa Sonnet: wzrost

Ile ma wzrostu Ewa Sonnet? 163cm

Ewa Sonnet: waga

Ile waży Ewa Sonnet? 52kg

Ewa Sonnet: media społecznościowe

Ewa Sonnet: instagram.com/sonnet179/

Ewa Sonnet: facebook.com/ewa.sonnet

Ewa Sonnet: biografia, kariera

Ewa Sonnet urodziła się w Rybniku na południu Polski. Po ukończeniu szkoły średniej Sonnet została odkryta przez osobę pracującą w branży rozrywkowej i zgodziła się zostać fotomodelką. Pod koniec 2003 roku zaczęła pracować jako modelka dla popularnego polskiego serwisu Busty.pl. Sonnet pozowała topless do zdjęć i filmów na tej stronie.

W listopadzie 2005 roku Sonnet pozowała topless dla polskiego magazynu CKM. To było jej pierwsze zdjęcie w czasopiśmie. W rozmowie z CKM Sonnet powiedziała, że ​​jej wspaniałe piersi są naturalne. Sonnet wystąpiła po raz pierwszy w telewizji w programie Kuba Wojewódzki Show na kanale Polsat, promując swój nowy album Nielegalna.

W styczniu 2006 roku Sonnet zaczęła koncertować w całej Polsce. Nielegalna została wydana w październiku 2006 roku.

We wrześniu 2007 roku Sonnet wzięła udział w polskim programie telewizyjnym Gwiazdy Tańcząca na Lodzie z partnerem łyżwiarskim Łukaszem Jóźwiakiem. Ponownie pozowała w numerach CKM z listopada 2006 i 2007 roku. Jest przedmiotem licznych kontrowersji związanych z nieautoryzowanym wykorzystaniem jej wizerunku w popkulturze.

Dodaj komentarz