Joanna Horodyńska: wiek, wzrost, waga, instagram

Joanna Horodyńska urodziła się  30 listopada 1975 roku w Tychach, to polska modelka telewizyjna i stylistka. Karierę rozpoczęła jako modelka, a obecnie jest aktywna w telewizji jako stylistka i prezenterka. Jest także projektantką kolekcji odzieży.

Joanna Horodyńska: wiek

Ile lat ma Joanna Horodyńska? W 2022 roku skończyła 47 lat.

Joanna Horodyńska: wzrost

Ile ma wzrostu Joanna Horodyńska? 175cm

Joanna Horodyńska: waga

Ile waży Joanna Horodyńska? ok. 54kg

Joanna Horodyńska: media społecznościowe

Joanna Horodyńska: instagram.com/horodynska_/

Joanna Horodyńska: facebook.com/JoannaHorodynska/

Joanna Horodyńska: biografia, kariera

Gdy Horodyńska miała osiemnaście lat, wyjechała z Tychów do Warszawy, gdzie pracowała jako modelka, pozując trzykrotnie do polskiej wersji magazynu Playboy. W styczniu 2000 pozowała dla CKM i w tym samym roku zakończyła karierę na wybiegu. Horodyńska zaczęła wtedy występować jako prezenterka telewizyjna. Prowadziła, leżąc w wypełnionej pianką wannie, program Pieprz w Atomic TV oraz współprowadziła talk show Miasto Kobiet w TVN Style. W 2008 roku wystąpiła w reklamie telefonu komórkowego firmy Sony Ericsson i prowadziła program New Look na antenie VH Polska.

Od marca 2009 Horodyńska jest gospodarzem innych programów telewizyjnych, takich jak Gwiazdy na dywaniku w Polsat Cafe. Oprócz występów w telewizji Horodyńska redaguje felietony w czasopiśmie Party. W 2010 została wybrana stylistką programu You Can Dance: Po prostu tańcz! w TVN. W październiku 2010 była gospodarzem Warsaw Fashion Weekend, wydarzenia z udziałem polskich blogerek modowych Glamourina i projektantów mody, takich jak Michael Michalsky. W 2010 roku Horodyńska zaprojektowała kolekcję odzieży Joannahorodyńskagatta dla marki „GATTA”.

Jej ośmioletni związek z Markiem Sową, byłym prezesem Atomic TV (obecnie MTV Polska ), zakończył się w 2009 roku.

Dodaj komentarz