Magda Femme: wiek, wzrost, waga, kariera

Magda Femme: wiek, wzrost, waga, kariera

Magda Femme, to Magdalena Pokora, urodziła się 22 maja 1971 roku w Łasku, w województwie łódzkim, jest piosenkarką polską. Magda Femme zyskała rozgłos, gdy w 1995 roku została wokalistką grupy Ich Troje, z którą wydała trzy udane albumy: Intro (1996), ITI Cd. (1997) i 3 (1999). Śpiewał w grupie do 2001 roku.

Magda Femme: wiek

Ile lat ma Magda Femme? W 2022 roku skończyła 51 lat

Magda Femme: wzrost

Ile ma wzrostu Magda Femme? brak informacji

Magda Femme: waga

Ile waży Magda Femme? brak informacji

Magda Femme: media społecznościowe

Magda Femme: instagram.com/magdafemme_official/

Magda Femme: facebook.com/MagdaFemme/

Magda Femme: youtube.com/channel/UC1FDs9Y4CIIIOx9nbO7Cw8g

Magda Femme: biografia, kariera

Magda Femme w 2000 roku wydała swój pierwszy solowy album „Empiryzm”, rok później „5000 myśli”, który okazał się największym komercyjnym sukcesem w jej karierze: osiągnął 5-te miejsce na polskich listach przebojów.

W 2003 roku brała udział w Krajowych Eliminacjach, procesie wyłaniania reprezentantki Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji, śpiewając piosenkę „Wierzę w Ciebie” ze Spotlight.

Magda Femme ponownie spróbowała polskiej selekcji na konkurs Eurowizji w 2006 roku dołączając do Ich Troje i śpiewając Follow My Heart. Grupa wygrała program i reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji 2006 w Atenach, ale w półfinale imprezy zajęła 11-te miejsce, nie kwalifikując się do finału zaledwie sześcioma z punktami. W tym samym roku towarzyszyła wspólnie z Ich Troje na ich trasie koncertowej z okazji 10-lecia powstania grupy.

W 2015 roku zdobyła swoją pierwszą platynową płytę Związku Producentów Audio-Video z piosenką „Jestem na tak” we współpracy z raperem Nowatorem, która sprzedała się w ponad 20 000 egzemplarzy w całym kraju.

Dodaj komentarz