Katarzyna Cichopek: wiek, waga, wzrost, biografia

Katarzyna Cichopek, urodziła się 7 października 1982 roku w Warszawie, jest polską aktorką i prezenterką telewizyjną. Ukończyła Liceum im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Można ją zobaczyć w polskich serialach Boża podszewka i M jak miłość.

Katarzyna Cichopek: wiek

Ile lat ma Katarzyna Cichopek? W 2022 roku skończyła 40 lat.

Katarzyna Cichopek: wzrost

Ile ma wzrostu Katarzyna Cichopek? 158cm

Katarzyna Cichopek: waga

Ile waży Katarzyna Cichopek? 55kg

Katarzyna Cichopek: media społecznościowe

Katarzyna Cichopek: instagram.com/katarzynacichopek/

Katarzyna Cichopek: facebook.com/profile.php?id=100044610061545

Katarzyna Cichopek: biografia, kariera

W 2005 roku wraz ze swoim partnerem Marcinem Hakielem zdobyła trofeum konkursu tanecznego w programie Taniec z gwiazdami, emitowanym w TVN, odpowiedniku brytyjskiego programu Strictly Come Dancing. Duet reprezentował Polskę na Konkursie Tańca Eurowizji 2007, gdzie zajął czwarte miejsce. W latach 2007-2009 prowadziła u boku Krzysztofa Ibisza program Jak oni śpiewają na antenie Polsatu. Prowadzi wraz z Katarzyną Trzaskalską program Twój Puls w polskiej telewizji Puls, który jednak został przerwany w 2015 roku z powodu braku oglądalności.

Katarzyna Cichopek w 2008 roku wychodzi za mąż za swojego partnera z Tańca z Gwiazdami. Małżeństwo ma dwoje dzieci: syna Adama i córkę Helenę. W marcu 2022 roku para się rozwodzi, a w październiku tego samego roku Katarzyna Cichopek wydaje oficjalne oświadczenie, że pozostaje w nowym związku z dziennikarzem sportowym i prezenterem radiowo-telewizyjnym Maciejem Kurzajewskim.

Dodaj komentarz