Krzysztof Ibisz: wiek, wzrost, waga, życiorys

Krzysztof Ibisz urodzony 25 lutego 1965 roku w Warszawie, to polski gospodarz teleturniejów i osobowość telewizyjna. Był członkiem PZPR i posłem na Sejm RP w latach 1991-93.
Prowadził następujące polskie teleturnieje (między innymi): Czar par, Życiowa szansa, Awantura o kasę, Rosyjska ruletka, Gra w ciemno, Gdzie jest Kłamczuch?, Dancing with the Stars, Taniec z gwiazdami , Joker i Łowcy Nagród .

Krzysztof Ibisz : wiek

Ile lat ma Krzysztof Ibisz ? W 2023 roku skończył 58 lat

Krzysztof Ibisz : wzrost

Ile wzrostu ma Krzysztof Ibisz ? 188cm

Krzysztof Ibisz : waga

Ile waży Krzysztof Ibisz ? 79kg

Krzysztof Ibisz : media społecznościowe

Krzysztof Ibisz : instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Krzysztof Ibisz : facebook.com/Krzysztof.Ibisz.Oficjalny/

Krzysztof Ibisz : biografia, kariera

W roku 1987 Krzysztof Ibisz zadebiutował na deskach teatru w sztuce Sen nocy letniej w Teatrze Ochoty, a od 1988 do 1993 roku pracował jako aktor w Teatrze Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie. W 1984 roku ukończył LIII Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie, a w 1988 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi. W 1998 roku ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Dziennikarstwa.

W latach 1991–1993 Krzysztof Ibisz pełnił funkcję posła na Sejm I kadencji, wybranego z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa. Należał do tzw. frakcji Małe Piwo, która później przekształcona została w Koło Poselskie „Spolegliwość”, a następnie zasiadał w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów „Nadzieja”. Nie ubiegał się o reelekcję.

Od 1993 roku pracował jako prezenter w Telewizji Polskiej, gdzie prowadził programy takie jak 5-10-15, Klub Yuppies, Czar par, Pomidora, Przyjaciół, Rozmowy Jedynki i Studio Jedynki. Pełnił również funkcję konferansjera festiwali w Sopocie i Opolu oraz wyborów Miss Polonia. W styczniu 1997 roku został doradcą prezesa ds. programowych Telewizji Wisła oraz autorem i producentem teleturnieju Wszystko albo nic. Następnie od października 1997 roku do maja 2000 roku pracował w telewizji TVN, gdzie prowadził programy takie jak Wszystko albo nic, Ibisz, Ibisekcję, Zostań Gwiazdą i Gorączkę złota.

Od 2000 roku związany był z telewizją Polsat, gdzie prowadził wiele programów rozrywkowych, w tym m.in. „Bar”, „Dwa światy”, „Awantura o kasę”, „Życiowa szansa”, „Rosyjska ruletka” i „Gra w ciemno”. Był również gospodarzem licznych programów i koncertów produkowanych przez Polsat, takich jak konkursy „Miss Polski” i „Miss Supranational”, koncerty sylwestrowo-noworoczne, koncerty i programy Fundacji Polsat, festiwale, w tym Sopot TOPTrendy Festiwal, Festiwal Kultury Romskiej Romani Rat oraz XXX Jubileuszowy Festiwal Piknik Country Mrągowo, oraz imprezy plenerowe. Współprowadził również kolejne edycje programu rozrywkowego „Jak oni śpiewają”. W latach 2008-2009 prowadził teleturniej „Gdzie jest Kłamczuch?” na antenie TV4, a w latach 2010-2013 współprowadził programy „On i ona” i „Zrozumieć kobietę”. Latem 2013 roku był wydawcą i współprowadził audycję „Bezpieczne wakacje z Plusem”. W 2014 roku został współprowadzącym weekendowe wydania porannego programu „Nowy dzień” w Polsat News, a także współprowadzącym program „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie. W 2016 roku zaczął prowadzić program „Demakijaż” na antenie Polsat Café, a w 2017 roku został prowadzącym teleturniej „Joker” w stacji Super Polsat. Gościnnie prowadził program „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz współprowadził program „Łowcy nagród” w telewizji Super Polsat. Poza pracą w telewizji, w 2010 roku wydał książkę „Jak dobrze wyglądać po 40-tce” nakładem wydawnictwa Gruner+Jahr Polska, a także wystąpił w sztuce „I tak Cię kocham” wystawionej w Teatrze Kamienica.

Syn Władysława Ibisza i Mirosławy Jope-Ibisz, Tomasz Ibisz, był mężem dziennikarki Anny Zejdler w latach 1998–2004, z którą ma syna o imieniu Maksymilian. Od 2005 do 2009 roku był żonaty z aktorką Anną Nowak-Ibisz, z którą ma syna o imieniu Vincent. Oba związki zakończyły się rozwodem. W 2021 roku Tomasz Ibisz zawarł związek małżeński z Joanną Kudzbalską, z którą ma syna o imieniu Borys.

Dodaj komentarz