Monika Olejnik: wiek, wzrost, waga, instagram

Monika Olejnik urodziła się 11 lipca 1956 roku w Warszawie, jest polską dziennikarką. Dziennikarka jest córką Tadeusza Olejnika, oficera komunistycznego wywiadu państwowego i Służby Bezpieczeństwa. Ma jednego brata Jacka. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Warszawie – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego – na kierunku zootechnika. Ukończyła również studia podyplomowe z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Monika Olejnik: wiek

Ile lat ma Monika Olejnik? W 2022 roku skończyła 66 lat.

Monika Olejnik: wzrost

Ile ma wzrostu Monika Olejnik? 165cm

Monika Olejnik: waga

Ile waży Monika Olejnik? brak informacji

Monika Olejnik: media społecznościowe

Monika Olejnik: instagram.com/monikaolejnik_official/

Monika Olejnik: facebook.com/profile.php?id=100044304615774

Monika Olejnik: biografia, kariera

Monika Olejnik najpierw pracowała w I Polskim Radiu w programie dla rolników. W 1982 roku przeniosła się do III Polskiego Radia i pozostała tam do 2000 roku. Od września 2004 udzielała wywiadów w programie „Prosto w oczy” w TVP1. Zasłynęła z wywiadów z politykami i innymi osobami publicznymi w „Salonie Politycznym Trójki”. W Telewizji TVN prowadzi popularny program „Kropka nad i”.

Monika Olejnik wyszła za mąż jak miała 20 lat, jej wybrankiem był Mateusz Praczuk, jednak małżeństwo nie przetrwało. Drugim mężem Olejnik został dziennikarz, muzyk, aktor i satyryk Grzegorz Wasowski. Od 2017 Monika Olejnik jest żoną dziennikarza sportowego Tomasza Ziółkowskiego.

Dodaj komentarz