Spędź ferie w Bytomiu!

Spędź ferie w Bytomiu!

Nauka przez zabawę, filmowe emocje na dużym ekranie i sportowa rywalizacja na wysokości. Tegoroczne ferie w Bytomiu zapowiadają się niezwykle ciekawie. Zobaczcie, jak Wasze dziecko może spędzić ten czas.

W tym roku ferie na Śląsku potrwają do 26 stycznia. Wszyscy, którzy zostają na ferie w mieście, nie będą jednak narzekać na brak atrakcji. – Jak co roku chcemy, aby zimowe ferie były dla dzieci intensywnym czasem zabawy, ale też i odkrywania świata – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. Sprawdźcie, jak można ciekawie spędzić tegoroczne ferie w Bytomiu.

Darmowe warsztaty języka angielskiego

Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego trwają od 13 stycznia. Dzieci w atmosferze zabawy nauczą się angielskich słów i zwrotów o zimowej tematyce. Lekcje prowadzą lektorzy ze szkoły językowej Profi-Lingua w Agorze Bytom, którzy zaplanowali także aktywności plastyczne. Warsztaty odbywają się w pięciu grupach wiekowych: 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat, 11-12 lat i 12+. Podczas tegorocznych ferii każda z grup spotka się trzy razy w tygodniu, a pojedynczy kurs potrwa tydzień. Każde zajęcia to 60 minut zabawy i nauki. Zapisy na bezpłatne lekcje języka angielskiego są przyjmowane telefonicznie (726-410-094) lub osobiście w szkole.

Sport i filmowe emocje

Sportowe emocje na wysokościach oraz laserowa rywalizacja w ciemnościach. Podczas ferii w Bytomiu można skorzystać z ośmiu ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności. Atrakcja jest dostępna nie tylko dla dzieci, ale także dla osób dorosłych. Tym zaś, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze wspinaczką, fachowych porad oraz kursów udzieli wykwalifikowana kadra City Climb.

Na fanów paintballa czeka zaś emocjonująca rywalizacja w ciemnościach w Laserhouse (poziom +3). Arena gry w laser tag, czyli laserową odmianę paintballa pozwala na indywidualną bądź zespołową rywalizację.

Ferie to także odpowiedni czas, by nadrobić kinowe zaległości w Cinema City w Agorze Bytom. Najmłodszych na pewno zainteresują animacje tj. „Kraina Lodu 2”, „Urwis”, „Tajni i fajni” czy „Misiek i chiński skarb”. Nieco starsze dzieci nie mogą przeoczyć kolejnej odsłony „Jumanji”.

Zabawa po śląsku

Przez całe ferie najmłodsi mogą również bezpłatnie korzystać z Bajtel Placu, czyli nowoczesnej strefy zabawy inspirowanej śląskim podwórkiem. Na poziomie +2 Agory Bytom znajduje się nie tylko ślizgawka, drabinki i akcesoria do zabawy, ale także wielkoformatowe klocki. Całość Bajtel Placu wyłożona jest specjalną piankową wykładziną zapewniającą bezpieczeństwo najmłodszym. Dodatkowo na poziomie +1 kursuje bezpłatna kolejka dla dzieci, którą najmłodsi mogą podróżować po galerii. Kolejka jeździ w piątki i soboty.

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Źródło: NewSeria

Dodaj komentarz