Spersonalizowana odzież piłkarska – czy warto?

Spersonalizowana odzież piłkarska – czy warto?

Niektóre sklepy futbolowe, oprócz podstawowego stroju piłkarskiego w różnych kolorach, posiadają również w swojej ofercie koszulki z nadrukiem. Chcesz wiedzieć, o co tu chodzi? Nie wiesz komu to w ogóle potrzebne? Rozsiądź się wygodnie, a my już pędzimy z wyjaśnieniami!

Koszulki spersonalizowane, czyli jakie?

Koszulki personalizowane, to nic innego jak koszulki z imieniem, nazwiskiem lub ksywką zawodnika (albo kibica). Na takiej koszulce może być umieszczony numer Twój lub Twojego idola — jeśli jesteś zagorzałym fanem. Może być również umieszczony herb klubu oraz nazwa sponsora. Nadruki te mogą być również umieszczone na szortach.

Oczywiście taką koszulkę najlepiej zamówić w sklepie, który sprzedaje na co dzień profesjonalną odzież dla piłkarzy, jeśli chcesz być pewien jakości zarówno koszulki, jak i nadruku.

Dlaczego „personalizacja” jest ważna?

Żeby zrozumieć wagę personalizacji stroju piłkarskiego, wystarczy cofnąć się „trochę” w czasie i poznać początki futbolu. Wówczas stroje, delikatnie mówiąc, nie były zbyt komfortowe. Długie, grube spodnie, koszule z długim rękawem i ciężkie buty nie wpływały dobrze na wygodę zawodników, a przynależność do danego klubu rozpoznawało się po… czapce.

Na szczęście stroje ewoluowały i wraz z ich rozwojem pojawiły się właśnie numery na koszulkach (choć początkowo gospodarze spotkania mogli mieć tylko numery od 1 do 11, a goście od 12 do 22).

Wyobraź sobie jednak mecz zawodowych piłkarzy, w którym każdy ze sportowców biega w inaczej zabarwionej koszulce… lub w jednakowych, ale bez żadnych oznaczeń. Właśnie dlatego kluby piłkarskie zamawiają w takich sklepach jak https://zina.pl/odziez spersonalizowane ubrania piłkarskie. To mocno ułatwia identyfikację zawodników podczas meczu nie tylko kibicom, ale oczywiście również sędziemu.

Spersonalizowana koszulka tylko dla graczy?

Oczywiście, że nie! Żadna odzież piłkarska, dostępna w sklepach futbolowych, nie jest sprzedawana z myślą, tylko i wyłącznie, o zawodowych graczach. Koszulki również nie są wyjątkiem.

Spersonalizowane koszulki doskonale sprawdzą się w szkółkach piłkarskich. Wyobraź sobie młodzika, któremu marzy się sukces, jaki odnieśli Lewandowski, Messi czy Ronaldo, ale jeszcze brak mu pewności siebie. Nazwisko i numer na plecach potrafi zmotywować! Taka z pozoru zwykła koszulka, może okazać się punktem zwrotnym jego amatorskiej kariery.

Koszulka z nadrukiem jest również doskonałym pomysłem na prezent dla fana piłki nożnej (niezależnie od jego wieku). Możesz zamówić wówczas koszulkę z jakąś ważną dla obdarowanej osoby cyfrą lub po prostu z numerem jego ulubionego zawodnika. Upewnij się tylko dobrze, komu kibicuje — pomyłka może okazać się straszną gafą.

Sam więc widzisz, że personalizacja koszulek to czasem konieczność, ale i sposób na spełnienie czyjegoś marzenia. Chyba że wolisz powrót tych nieszczęsnych, kolorowych czapek, chociaż w przypadku zawodowej piłki nożnej, raczej nie ma na to większych szans… na szczęście!

Dodaj komentarz