Sylwia Grzeszczak: wiek, wzrost, waga, instagram

Sylwia Karolina Grzeszczak urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu, to polska piosenkarka muzyki pop, najbardziej znana ze współpracy z polskim raperem Liberem. Jako dziecko brała udział w programie Od przedszkola do Opola.. Uczęszczała do szkoły muzycznej, na kierunku fortepian, w Poznaniu II stopnia. Sylwia Grzeszczak gra na pianinie i skrzypcach.

Sylwia Grzeszczak: wiek

Ile lat ma Sylwia Grzeszczak? W 2022 roku skończyła 33 lata.

Sylwia Grzeszczak: wzrost

Ile ma wzrostu Sylwia Grzeszczak? 168cm

Sylwia Grzeszczak: waga

Ile waży Sylwia Grzeszczak? 54kg

Sylwia Grzeszczak: media społecznościowe

Sylwia Grzeszczak: instagram.com/sylwia_grzeszczak_official/

Sylwia Grzeszczak: facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial/

Sylwia Grzeszczak: biografia, kariera

Sylwia Grzeszczak brała udział w polskiej wersji Pop Idol w sezonie 4. W 2004 roku wygrała ogólnopolski konkurs wokalny Drzwi do kariery. W 2006 roku zaśpiewała w gościnnie na szóstym albumie studyjnym hip-hopowej grupy Ascetoholix. W 2007 roku zaśpiewała na pierwszym studyjnym albumie polskiej aktorki i piosenkarki Agnieszki Włodarczyk . Brała udział w trasie koncertowej Libera „Gwiazdy na Warmii i Mazurach”.

W 2008 roku wydała swój debiutancki album Ona ​​i On z raperem Liberem. Album siągnął 27 miejsce na polskich listach przebojów. W 2011 roku wraz z 11 innymi muzykami nagrała utwór „Muzyki Moc” na 10-lecie polskiego kanału muzycznego VIVA Polska, piosenka zdobyła nagrodę VIVA Cometen 2011 w kategorii najlepsze na VIVA-TV.pl.

11 października 2011 ukazał się drugi studyjny album Grzeszczak „Sen o przyszłości”. Jeszcze przed wydaniem albumu otrzymał on w Polsce złotą płytę. W tym samym tygodniu od premiery album osiągnął 29 miejsce na polskiej liście albumów płytowych. W ciągu następnego tygodnia album osiągnął szczyt. W lutym 2012 pokrył się podwójną platyną. Pierwszy singiel „Małe rzeczy” ukazał się 17 czerwca 2011 roku. Utwór osiągnął 1-wsze miejsce na polskiej liście singli, gdzie utrzymywał się przez 8 tygodni bez przerwy. W 2012 roku utwór zdobył nagrodę polskiej VIVA Comet w kategorii przebój roku. We wrześniu 2011 ukazał się drugi singiel „Sen o przyszłości”. Piosenka zdobyła 1-wsze miejsce na polskich listach przebojów.Trzeci singiel Karuzela został wydany w lutym 2012 roku i uplasował się na 2-gim miejscu w Polsce.

11 czerwca 2013 ukazał się trzeci studyjny album Grzeszczak „Komponując siebie”. To pozwoliło osiągnąć 47 miejsce na polskiej liście albumów w tygodniu od premiery. W nadchodzącym tygodniu album uplasował się na 7 miejscu. Pierwszy singiel „Flirt” miał swoją premierę 8 marca 2013 roku w kilku polskich rozgłośniach radiowych. Na polskich listach przebojów utwór uplasował się na 3 miejscu. Drugi singiel „Pożyczony” ukazał się 5 czerwca 2013 roku. W sierpniu 2013 roku osiągnął pierwsze miejsce na polskich listach przebojów singli i królował przez trzy kolejne tygodnie.

Dodaj komentarz